הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

דור פרץ: "אנחנו הראשונים להתאכזב"

שחקן נבחרת ישראל סיכם את הקמפיין. חלאיילי: "נגעתי בכדור במהלך של השער"

מוטי פשכצקי, שליח ערוץ הספורט לאנדורה  22.11.23 - 00:20
נבחרת ישראל סיימה את דרכה במוקדמות היורו עם חיוך קטן: הערב (שלישי), הבחורים של אלון חזן ניצחו 0:2 בחוץ את אנדורה, וסיימו את הבית המוקדם במקום השלישי. כעת, הם יתכוננו לפלייאוף בחודש מרץ - במטרה, בכל זאת, להגיע ליורו 2024 בקיץ. לאחר המשחק, שחקני הנבחרת סיכמו את המשחק - ואת הקמפיין.דור פרץ
, שלבש היום את סרט הקפטן, אמר בסיום: "האמנו בתחילת הדרך שאפשר לעשות את זה, לצערי אנחנו הראשונים להתאכזב, כמו הרבה אנשים שתמכו בנו לאורך הדרך. לפחות הצלחנו לסיים בטעם מתוק ועם אופטימיות רבה לקראת מרץ, נראה מה עשינו לא נכון - ומה לא, והלוואי שנעשה את זה שם".

בנוסף, פרץ התייחס גם למאמן שלו במכבי תל אביב, רובי קין, שעדיין לא הודיע האם יחזור ויאמן את הקבוצה כשתחזור לשחק בליגת העל. פרץ הסכים לומר: "יש שני משחקי חוץ והוא יהיה חלק מהם. אני בטוח בזה, מה יהיה הלאה? יהיה. אני מייצג את העם שלי, יכול לחזק ולעשות מה שביכולתי להביא גאווה וקצת נחת. דברים גדולים מעליי הם דברים גדולים מעליי, ואני לא רוצה להיכנס אליהם".

מי שעוד בלט הערב היה ענאן חלאיילי, שלרגע כבר חגג את שער הבכורה שלו במדים הלאומיים - אך אופ"א גזלה ממנו את זה, והחליטה שמדובר בשער עצמי. חלאיילי הגיב: "זה רגע מרגש מאוד. נגעתי בכדור. השער לא נחשב? נכון, אבל נמשיך קדימה".

בהמשך, הוא התבטא לגבי היחסים בתוך הנבחרת ואמר: "אנחנו אוהבים אחד את השני, הלוואי וכל הארץ יידעו דו קיום כמו פה בנבחרת". לסיום, הוא נשאל מה החלום הגדול שלו וענה: "רוצה לשחק בברצלונה או מנצ'סטר סיטי, ברצלונה זה משחק מעברים וליגה אנגלית - כי זה מתאים לי".

ולסיום, גם גדי קינדה - שהיה המצטיין הערב מול אנדורה - סיכם את הקמפיין: "היתה תחושה שאפשר לעשות את זה, אבל כנראה שלשתי הראשונות הגיע יותר. היו משחקים שיכולנו להוציא מהם יותר, אבל כנראה שזה לא מספיק לעלות ליורו. ננסה במרץ".

לסיום, דיבר קינדה גם על המשך דרכו, האם יישאר בחו"ל או יחזור לארץ: "יש לנו עוד הרבה כיוונים, נשב עם המשפחה ונחליט. בקבוצה (ספורטינג קנזס סיטי) הציעו לי חוזה, ונראה מה יהיה".