"סגאן דחף אותי": הופשטטר מתוסכל מהספרינט

הצרפתי של סטארט אפ סיים שמיני והאשים את הסלובקי: "תוצאה סופר מאכזבת"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  09.09.20 - 22:34
תחילת כתבה

סטארט אפ ניישן יצאה מתוסכלת מהקטע ה-11 של הטור דה פראנס. הקבוצה הישראלית הפעם הלכה עם הוגו הופשטטר לספרינט הסיום בתקווה להשיג פודיום ראשון, אבל הרוכב הצרפתי סיים במקום התשיעי, ולאחר מכן קפץ מקום אחד למעלה בעקבות פסילתו של פטר סגאן.

"אני חושב ששמרתי טוב על המיקום שלי", אמר הופשטטר בסיום השלב והאשים את סגאן במה שקרה לו, "הייתי ממש על הגלגל של לובש החולצה הירוקה (סם בנט), אבל אז פטר סגאן דחף אותי לאיזור המחסומים. הדבר היחיד שיכולתי לעשות זה לבלום הכי חזק שיכולתי".

הצרפתי שרשם טופ 10 רביעי בטור הוסיף: "זו תוצאה סופר מאכזבת. לא הייתי צריך לעשות שום מאמץ בקלימוטר האחרון ופשוט חיכיתי כבר לצאת למיאוץ. ברור לי שיכולתי להשיג יותר טוב ממקום שמיני היום". למעשה עבור הופשטטר היה זה הצ'אנס הלפני אחרון להשיג משהו רציני בטור הזה. השלב המישורי הבא יופיע רק בשאנז אליזה, הקטע ה-21, שיחתום את הטור דה פראנס.

גיא ניב סיים במיקום הטוב ביותר שלו עד כה בטור כשהגיע למקום ה-95 במרחק של 1:20 דקות מהמנצח של השלב, קאלב יואן. ועוד בסטארט אפ ניישן, נילס פוליט התרסק בפעם השלישית בטור במהלך הדרך לפויטייר, אבל הגרמני החזק חזר לדווש ויזנק גם לקטע ה-12 מחר.  טום ואן אסנברוק הבלגי ניסה לצאת לבריחה ונכשל לאחר שהפלוטון החזיר אותו ועוד חמישה רוכבים בתחילת הקטע.