פרום: ייתכן שאשאר בסטארט אפ מעבר לפרישה

הרכש החדש: רוצה לעזור לישראל לפתח את ענף הרכיבה ולתת השראה לצעירים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  10.01.21 - 22:42
תחילת כתבה

בימים אלו נמצא כריס פרום בקליפורניה במתחם הכושר של רד בול. הבריטי, שזכה 4 פעמים בתואר אלוף הטור דה פראנס, עורך אימונים אישיים על מנת להגיע בכושר אופטימלי לפתיחת עונת המירוצים עם קבוצתו החדשה, סטארט אפ ניישן.

פרום סיפק ראיון מטעם הקבוצה הישראלית ובו אמר: "זו היתה החלטה גדולה להצטרף לסטארט אפ ניישן. צ'ל קלסטרום, מנג'ר הקבוצה, פנה אליי ולאחר מכן דיברתי עם הבעלים סילבן אדמס. אפשר היה לראות את התשוקה והרצון שלו שאגיע לפה".

"אחרי שהייתי 11 שנים בקבוצה אחת, הסכמתי לעבור לקבוצה חדשה וזו התחייבות עד לסוף הקריירה, ואולי אפילו אשאר בסטארט אפ ניישן מעבר לכך. חלק ממני הרגיש כשאני בגיל 35 אחרי פציעה קשה, כאילו אני עושה העתק-הדבק לקריירה שלי. מעבר לקבוצה חדשה נותן לי לפתוח פרק חדש ועוד מוטיבציה להמשך הדרך".

על הפרויקט בסטארט אפ ניישן אמר: "כמו שקבוצת סקיי עוררה השראה אצל ילדים ופיתחה את עולם האופניים בבריטניה, ככה אנחנו רוצים בישראל סטארט אפ ניישן להעתיק את ההצלחה ולעצב את הדור הבא של רוכבי אופניים במדינה. המטרות שלי לא השתנו. אני רוצה לנצח במרוצים גדולים, כולל הטור דה פראנס. אני מקווה שאצליח בכך ו-2021 תהיה שנה מרגשת ומוצלחת".