הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

הופעה מכובדת: גולדשטיין היה מעורב בבריחה באמירויות

הרוכב הצעיר של סטארט אפ, שצפוי להשתתף בטור דה פראנס, נתפס 13 ק"מ לסיום. פוגצ'אר מתקרב לניצחון

דני פורת
דני פורת  25.02.21 - 15:32
הופעה מכובדת. גולדשטיין (צילום: בטיני פוטו)
הופעה מכובדת. גולדשטיין (צילום: בטיני פוטו)
תחילת כתבה

הופעה מכובדת נוספת לעומר גולדשטיין בטור האמירויות. הרוכב הישראלי הצעיר של סטארט אפ ניישן, שצפוי לייצג את הקבוצה בטור דה פראנס הקרוב, היה מעורב בבריחה כפולה בקטע החמישי ונתפס על ידי הרוכבים המובילים כ-13 ק"מ לסיום השלב שהסתיים בעליה לג'אבל ג'איס (170 ק"מ מפורג'יראח).

גולדשטיין, שרוכב עם חולצת אלוף ישראל, ממשיך בקו ההתקדמות שלו וזוהי הבריחה השניה שלו במרוץ. "עומר פורץ דרך ממעמד של רוכב בתפקיד שולי יחסית לרוכב לגיטימי ואקטיבי שמשפיע על המירוץ", אמרו בסטארט אפ ניישן. אגב, בן הרמאנס הבלגי של הקבוצה הישראלית סיים במקום התשיעי מרחק 8 שניות מהמנצח.

מנהל המרוץ של סטארט אפ, דרור פקץ', אמר על גולדשטיין: "עבורי זו לא הפתעה. עומר רוכב מצוין. ראינו את זה בוואלטה וגם באמירויות. הוא רכב מאוד חזק בעליה עם הרבה מאוד רצון. עומר מאוד מחוייב ומוכשר ולדעתי אפילו לא בשיא הכושר. זה יילך וישתפר לתוך העונה ואנחנו סקרנים לראות את ההתקדמות שלו".

יונאס וינגגארד הדני מיומבו ויסמה זכה בקטע החמישי אחרי שהקדים את טדיי פוגאצ'ר ואדם ייטס ב-3 שניות על הפסגה במפרץ. פוגצ'אר, אלוף הטור דה פראנס, ממשיך להוביל ביתרון של 45 שניות על פני ייטס בדירוג הכללי, והוא בדרך לניצחון בטור האמירויות, כשנותרו עוד שני שלבים לסיום התחרות.

כריס פרום שזה לו המרוץ הראשון העונה וחימום לקראת המשך העונה המשיך את מגמת השיפור שלו וסיים כדקה וחצי אחרי המובילים. הופעה שמעניקה סיבה לאופטימיות לגבי ההמשך והסיכוי לראותו חוזר לכושרו לקראת המירוצים הגדולים של העונה ובראשם הטור דה פראנס.