הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

וודס קרוב להבטיח ניצחון במרוץ אוקיטן

הקנדי של ישראל פרמיירטק זכה בקטע השלישי. פוגלסנג איבד את ההובלה בשוויץ

דני פורת
דני פורת  18.06.22 - 17:11
חוזר לכושר, וודס (getty)
חוזר לכושר, וודס (getty)

תגיות: מייקל וודס

ישראל פרמיירטק ממשיכה במגמת ההתאוששות שלה לקראת הטור דה פראנס שיפתח ב-1 ביולי. מייקל וודס, מי שצפוי להיות אחד המנהיגים של הקבוצה הישראלית בצרפת, ניצח היום (שבת) בקטע השלישי של רוט אוקיטן, מרוץ הררי שנערך בפירנאיים.

וודס ביצע התקפה בעליה האחרונה הקצרה ללוס אנחלס, כשהוא מקדים את קרלוס רודריגס, חסוס הראדה ואלחנדרו ואלוורדה הספרדים. שלב אחד לסיום המרוץ, וודס מוביל ביתרון של 1:16 דקות על פני רודריגס, 1:21 על פני הראדה ו-1:24 על פני ואלוורדה.

מאחר ונותר עוד שלב אחד מישורי לסיום המרוץ שנערך בצרפת, וודס צריך להמנע ממחלה/פציעה כדי להשלים את הניצחון במרוץ כולו ולהשיג לקבוצתו הישראלית ניקוד חשוב במאבק נגד הירידה לדרג השני בסיום השנה. וודס רשם את ניצחונו השני בלבד העונה והראשון מאז פברואר.

טור שוויץ: יאקוב פוגלסנג, מפרמיירטק, איבד את החולצה הצהובה בקטע הלפני אחרון במלבון, ירד למקום השלישי מרחק 19 שניות מהמוביל החדש סרחיו היגיטה. מי שזכה בקטע השישי ההררי היה טיבו פינו הצרפתי שמאותת לקראת הטור דה פראנס.

פוגלסנג, שסיים במקום השביעי את השלב מרחק 1:48 דקות מפינו, עדיין יכול לאיים על החולצה הצהובה, משום שהקטע האחרון יהיה אישי נגד שעון בוואדוז (25.6 ק"מ). לשם כך, הדני צריך לקזז 19 שניות מהמוביל היגיטה ו-17 מהמדורג שני גייראנט תומאס.