יריב טפר הגיע לתשאול נוסף במפלג ההונאה

מנכ"ל איגוד השופטים נכנס בפעם השניה למפלג ההונאה ביבנה במסגרת הפרשה בה נחקר חשד להטיית משחקים

עידן חגי  25.07.11 - 08:40
איגוד השופטים יכול לשפוך אור על הפרשה? יריב טפר

תחילת כתבהבמשטרה ממשיכים בחקירות ובתשאולים בנוגע לפרשת "הכדור המרכזי", שנחשפה לראשונה כאן באתר ערוץ הספורט. מנכ"ל איגוד השופטים, יריב טפר, הגיע הבוקר (שני) למפלג ההונאה ביבנה בפעם השניה מאז שהתפוצצה הפרשה. בתשאול הראשון בו נכח טפר התקיים ב-11 ביולי, בדיוק לפני שבועיים. המנכ"ל לא דיבר עם התקשורת לפני שנכנס.

מי שכן התייחס לזימון של טפר ושל עמית קליין לתשאולים הוא יו"ר איגוד השופטים סלמן בן ציון: "אנשים לא מבינים מי אלו האנשים האלה. אני מאמין ובטוח ביושרם של עמית קליין ויריב טפר".

כזכור, משטרת ישראל חוקרת חשד לפיו הוטו תוצאות משחקיה של הפועל פ"ת בעונה שעברה. יש לציין כי טפר מגיע רק על מנת להשיב על שאלות החוקרים ואינו חשוד בשום צורה בפרשה.

במשטרה כבר אמרו בעבר כי אנשים נוספים יגיעו בתקופה הקרובה לחקירות ותשאולים לגבי "הכדור המרכזי". עד עכשיו זומנו מספר שופטים וקוונים למפלג ההונאה ביבנה בהם לירן ליאני, אסף קינן והקוון דודו ביטון. לאחרונה נחקר ביבנה יו"ר הוועדה המקצועית של איגוד השופטים, שופט העבר עמית קליין. גם אייל נפתלי, בעבר שופט בליגות הנמוכות וכיום משבץ השופטים, ובני בן חמו, קווין בליגה א' זומנו גם הם בסוף השבוע האחרון לתשאול במפלג ההונאה.