טפר הושעה לחמישה ימים מאיגוד השופטים

המנכ"ל, ששהה תשע שעות במפלג ההונאה, נחקר באזהרה ואמר: "אשתף פעולה עם החוקרים". ההתאחדות: "המשטרה עושה את עבודתה, אנחנו מאמינים כי פעילותו של טפר היא ללא דופי"

עידן חגי  25.07.11 - 18:22
טפר. תושאל במשך תשע שעות

תחילת כתבה

בפעם השניה בחודש האחרון, יצא יריב טפר ממפלג ההונאה ביבנה, שם נחקר תחת אזהרה בנוגע לפרשת הכדור המרכזי. בעקבות המקרה הוחלט להשעות את מנכ"ל איגוד השופטים לחמישה ימים מתפקידו.

"נעזור למשטרה בכל מה שתצטרך, במיוחד אני בתור מנכ"ל איגוד השופטים", אמר טפר בצאתו מהחקירה, עליה סרב להרחיב: "מכיוון שאנו בעיצומם של הדברים, איני יכול לפרט ולדבר יותר ממה שאמרתי כרגע".

יש לציין כי למרות שנכח תשע שעות במפלג, ברוב הזמן התעסקו החוקרים בדברים אחרים שהיו על הפרק, ומעשית טפר נשאל על הפרשה 45 דקות בלבד. בכיר באיגוד השופטים הגיב להרחקתו של המנכ"ל: "יריב הוא בחור ישר. המשטרה עושה עוול לאדם מן השורה".

החוקרים עשויים להגיע בימים הקרובים למשרדי ההתאחדות לכדורגל כדי לקחת מסמכים שקשורים להתנהלות איגוד השופטים. במשטרה מסבירים כי השעייתו של טפר נועדה למנוע מגע בינו לבין אנשי ההתאחדות ואיגוד השופטים, על מנת שלא לשבש הליכי חקירה, כמו גם כדי שלא תהיה לו גישה למסמכים הקשורים בחקירה.

מההתאחדות לכדורגל נמסר בתגובה: "המשטרה עושה את עבודתה ואנו מקווים שהכל יסתיים במהרה וישוב לסדרו בהקדם. אנחנו מאמינים שפעילותו של מנכ"ל איגוד השופטים, יריב טפר, הינה ללא דופי".