הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

פרטיזן מאבדת גובה, מצתים נזרקו לעבר גרנט

הקהל קרא בשמו של המאמן הקודם ב-0:0 מול סלובודה סבוינו, הפער בפסגה רק 6 נקודות. הישראלי: "יצרנו הזדמנויות"

  11.03.12 - 09:19
גרנט, מאבד גובה בסרביה (gettyimages)
גרנט, מאבד גובה בסרביה (gettyimages)
תחילת כתבה

אברהם גרנט הגיע לפרטיזן בלגרד כשהקבוצה החזיקה בפער של 10 נקודות בפסגת הליגה הספרבית, המאמן הקודם אלכסנדר סטאנויביץ' זוכה לתמיכה מקיר לקיר והדרך לאליפות נראתה פתוחה לרווחה. מאז סיימו השחורים-לבנים בשתי תוצאות תיקו בשני משחקיו של הישראלי על הקווים וב-0:0 מול סלובודה סבוינו הכל התפרץ.

אוהדי פרטיזן החלו לקרוא בשמו של המאמן הקודם סטאנויביץ', קראו לפטר את גרנט ואף השליכו מצתים לעבר המאמן הישראלי. בינתיים, היריבה הגדולה הכוכב האדום צימקה את הפער מהמוליכה ל-6 נקודות ולא נראה שהסיפור כל כך גמור.

ומה היה לגרנט להגיד? הוא העדיף לספק תירוצים על מה שהתרחש על המגרש. "כדורגל הוא משחק של שערים. לא הצלחנו לכבוש, אבל השחקנים שלי עשו מאמץ אדיר והקהל צריך לדעת לכבד את זה", אמר הישראלי. "אני לא חושב שזאת הייתה טעות לפתוח עם חלוץ אחד כי יצרנו הרבה הזדמנויות. כל הקבוצות הגדולות משחקות כיום עם חלוץ בודד".

עוד לפני המשחק התפתחו עימותים מחוץ לאיצטדיון וביציעים בין חוליגנים משני הצדדים, ובמחצית החלה מהומה רבתי כאשר אוהדים מוסלמים הניפו את דגל טורקיה ביציע ועוררו תגרה המונית שהופסקה רק בהתערבות כוחות גדולים של המשטרה המקומית.

ב-21 במרץ מחכה לגרנט וחניכיו מפגש ראשון מול הכוכב האדום במסגרת חצי גמר הגביע המקומי. עוד קודם לכן, כבר ביום רביעי הקרוב, תתארח פרטיזן אצל OFK בלגרד, המדורגת במקום השמיני בליגה.