קפריסין: ניר קלינגר התפטר מאימון פראלימני

פרסום ראשון: המאמן החליט לעזוב את המועדון כאקט מחאה בשל היחס שקיבל המועדון מהשופטים: "מקווה שזה יעשה שינוי". עוד בקפריסין: רוני לוי ואנורתוסיס גברו על אפואל ניקוסיה, שפונגין הורחק בהפסד אומוניה

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  08.04.12 - 20:20
מחאה נגד השופטים. ניר קלינגר (קובי אליהו, וואלה)
מחאה נגד השופטים. ניר קלינגר (קובי אליהו, וואלה)
פרסום ראשון
תחילת כתבהניר קלינגר הודיע היום (ראשון) על התפטרותו מהמועדון הקפריסאי, פראלימני. המאמן הישראלי, שהתחיל את העונה בהפועל באר שבע, החליט לעזוב את תפקידו כצעד מחאה נגד הקיפוח, לטענתו, שמקבלת הקבוצה מהשופטים.

"הודעתי לנשיא שעקב ההתעללות הנמשכת במועדון מצב השופטים בחודשים האחרונים לא מותירה לי ברירה", אמר ניר קלינגר לאתר ערוץ הספורט. "כאקט של מחאה החלטתי לעזוב את תפקידי בפראלימני בתקווה שזה יסייע לקבוצה ולהתנהלות של כל הליגה בקפריסין. אני מקווה שהקבוצה תקבל יחס במחזורים האחרונים שנותרו בליגה".

כזכור, ניר קלינגר נחשב למועמד מוביל לשמש כעוזרו של מאמן נבחרת ישראל, אלי גוטמן. האחרון יקבל את ההחלטה בעוד כחודש, כאשר קלינגר היה מועמד לתפקיד מלכתחילה. יש לציין כי גם גוטמן הדריך בעבר את פראלימני.

בעניין אחר, רוני לוי וקבוצתו הקפריסאית, אנורת'וסיס פמגוסטה רשמו ניצחון מרשים 1:2 על אפואל ניקוסיה באיצטדיון ה-GSP. המאמן הישראלי סיפר לאתר ערוץ הספורט: "כשהגעתי, שמנו לעצמנו את הפלייאוף העליון כיעד, כך שבכל מקרה זו הצלחה. אליפות? זה יהיה קשה אבל נמשיך להיאבק". המוליכה אא"ל לימסול גברה 1:2 על אומוניה ניקוסיה. יובל שפונגין פתח בהרכב, אך בדקה ה-87 ספג כרטיס צהוב שני והורחק: "לא הגיע לי", סיפר המגן לאתר, "לא היה פנדל כשנגעתי ביד ובטח שלא הייתי צריך להיות מורחק. כרגע, אנחנו מתמקדים בגביע". דדי בן דיין לא שיחק.

בלגיה: ליאור רפאלוב השלים 90 דקות בהפסד של קלוב ברוז' 3:1 לקורטרייק. הקבוצה של הקשר הישראלי בזבזה הזדמנות לעקוף את אנדרלכט בפסגת הפלייאוף העליון.