מאמן לאוטרן: גיל ורמוט היה פשוט נהדר במשחקי ההכנה

האם הקשר יישאר בקבוצה שירדה לליגה ה-2 בגרמניה? "יש לו חוזה"

מערכת אתר ערוץ הספורט  26.07.12 - 10:15
יישאר למרות הכל? ורמוט (GETTYIMAGES)
יישאר למרות הכל? ורמוט (GETTYIMAGES)
תחילת כתבהבזמן שסוכניו של גילי ורמוט עדיין מחפשים את קבוצתו הבאה באירופה, נראה שדווקא בקייזרסלאוטרן מתחילים להבין שיש להם שחקן נהדר ביידים. על פי דבריו של פרנקו פודה, מאמנה החדש של לאוטרן, הקשר הישראלי עוד עשוי להישאר בקבוצה שירדה לליגה השניה.

כזכור, ורמוט, שגדל בהפועל חיפה, יצא לאירופה כבר בתחילת עונת 2007/08, אבל לא מצא את מקומו בגנט ובתום אותה עונה שב ארצה וחתם בהפועל תל אביב. אחרי שתחת אלי גוטמן הוא הפך לאחד הכשרונות הבולטים של הכדורגל הישראלי ולשחקן נבחרת, החלה התעניינות מחודשת בשחקן ברחבי היבשת, ובקיץ שעבר הוא חתם ביחד עם חברו הטוב איתי שכטר במדי קייזרסלאוטרן מהבונדסליגה.

אחרי שבחצי השנה הראשונה ורמוט התאושש מפציעה שעבר, ובניגוד לחברו החלוץ, לא קיבל הזדמנויות בלאוטרן ושיחק רק במדי קבוצת המילואים של המועדון, הוא קיבל החלטה לעבור למקום שיאפשר לו לשחק באופו קבוע, וכך מצא את עצמו במדי דה חרפאשחאפ, שנאבקה על הישרדותה בליגה ההולנדית הראשונה. ורמוט אף כבש בבכורה שלו בקבוצתו החדשה והיה נראה שהוא יוצא לדרך מוצלחת יותר, אבל בתום העונה דה חראפשחאפ הפסידה במשחקי המבחן שלה ונשרה לליגה השנייה, כמו גם קייזרסלאוטרן.

ורמוט חזר אוטומטית למועדון בו יש לו חוזה, אבל הדיווחים בקיץ דיברו על כך שהוא אמור להימכר לקבוצה אחרת. בינתיים, במשחקי האימון, שני הישראלים של לאורטן זכו לדקות משמעותיות, והמאמן החדש שהגיע משטורם גראץ, פרנק פודה, נשמע מרוצה: "גילי נראה פשוט נהדר במשחקי ההכנה והיה מאוד מעורב במשחק ההתקפה. אני מצפה מכל שחקן שנמצא תחת חוזה פה שיהיה מחוייב וייתן את הכל בכדי להוכיח את עצמו, וזה בדיוק מה שורמוט עושה".