שכטר כבש מול באיירן, יכולת טובה לוורמוט

חלוץ הנבחרת הבקיע את השער השני בהפסד לאוטרן 3:2 למועדון הפאר ממינכן, 63 דקות לקשר הישראלי

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  01.08.12 - 21:38
איתי שכטר, שער לרשת באיירן (gettyimages)
איתי שכטר, שער לרשת באיירן (gettyimages)
תחילת כתבה

איתי שכטר נכנס לרשימה מכובדת של שחקנים שכבשו מול מועדון פאר אמיתי. על אף שמדובר במשחק אימון בלבד, החלוץ הישראלי הבקיע לרשת באיירן מינכן בהפסד 3:2 של קייזרסלאוטרן, זמן מועט לפני שהוא יוצא לעבור בדיקות רפואיות בסוואנזי האנגלית.

הנציג הישראלי הנוסף בלאוטרן, גילי ורמוט, פתח בהרכב של קבוצתו והציג יכולת טובה עד שיצא בדקה ה-63 במצב של 1:1. שכטר, חלוץ הנבחרת שמקווה לצאת לדרך חדשה, נכנס לשחק אחרי ההפסקה וכבש את השער השני של הקבוצה שירדה בעונה החולפת לליגת המשנה בגרמניה.

תומאס מולר, קשר-חלוץ נבחרת גרמניה, כבש את השער הראשון במפגש כבר בדקה ה-23, אבל דיק איזן כעבור 12 דקות. קאן (68) ושאקירי (86) פתחו פער מבטיח לזכות הקבוצה הבווארית, אבל דקה לסיום ההתמודדות הבקיע שכטר את השער המצמק.

במשחק אימון נוסף בהשתתפות ענקית מגרמניה ניצחה בורוסיה דורטמונד 2:4 את פרסן מונסטר הקטנה. רוברט לבאנדובסקי הפולני כבש צמד לזכות אלופת הבונדסליגה בשנתיים האחרונות. יובנטוס, אלופת איטליה, ניצלה מהפסד לבנפיקה ליסבון בזכות שער בתוספת הזמן. אוסקר קרדוסו כבש בדקה ה-88 לזכות הפורטוגלים, אבל מילוש קראסיץ' הצ'כי השווה ל-1:1 בדקה ה-92.