שכטר: "לארנשו לא יהיה קל, הקהל מלחיץ"

חלוץ סוואנזי התראיין בווילס בנוגע לחלוץ שעבר למכבי ת"א מקרדיף סיטי: "האוהדים שלהם מצוינים, אך יכולים להלחיץ ולהרוס הכל"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  23.09.12 - 10:03
מחפש לצאת לדרך חדשה בסוואנזי. איתי שכטר (gettyimages)
מחפש לצאת לדרך חדשה בסוואנזי. איתי שכטר (gettyimages)
תחילת כתבהבווילס הופתעו בשבוע שעבר כאשר רוברט ארנשאו החליט להפסיק להילחם על מקומו בקרדיף סיטי ולעבור למכבי ת"א של ג'ורדי קרויף ואוסקר גרסייה. כדי לבחון את מהות הצעד והסיכויים של ארנשאו להצליח בישראל, פנו בכלי התקשורת המקומיים לשחקנה הישראלי של סוואנזי, איתי שכטר. יש לציין כי סוואנזי היא נציגת ווילס בפרמיירליג.

"בעיני זה צעד מאוד מפתיע כי אין כמעט שחקנים מהאי הבריטי שמגיעים לשחק בישראל", אמר איתי שכטר בראיון לאחד מכלי התקשורת בווילס. "ברור שהליגה הישראלית היא לא גדולה במיוחד, אבל עדיין יש שם רמה טובה וגם למכבי ת"א יש העונה סגל טוב. אנשים חושבים שיהיה לשחקנים זרים קל להצליח בישראל בדיוק כפי שאני הצלחתי כששיחקתי בהפועל וכבשתי שערים רבים, אבל זה לא נכון".

שכטר התייחס גם לאוהדים של מכבי ת"א: "למועדון אליו ארנשאו מגיע יש אוהדים טובים, אבל אם השחקנים לא מצליחים יותר מדי הם יכולים להלחיץ את הקבוצה ולהרוס אותה. בסך הכל למכבי יש בעלים מצוין, שהחתים לאחרונה כמה שחקנים טובים מאוד. אני מאחל לארנשאו שיצליח במכבי, אבל זה לא יהיה קל כמו שכולם חושבים".

שכטר גם התייחס מעט למצבו הנוכחי בסוואנזי, אחרי שאמש עלה כמחליף בתבוסה 3:0 לאברטון. "אני בטוח שאני אוכל להשתלב בקבוצה. כבר שיחקתי ברמה הזו יחד עם הפועל ת"א בליגת האלופות והרגשתי שזהו מקומי. חיכיתי הרבה זמן לוויזה שלי ועכשיו אני מקווה שאצליח להתאקלם במהרה".