"ויסמן בוער": בתקשורת מהללים את הישראלי

צפו בו מבקיע צמד. מאמן וולפסברגר פרגן: "שמח שהוא איתנו"

מערכת אתר ערוץ הספורט  16.02.20 - 09:09
תחילת כתבה

חצי העונה הראשונה של שון ויסמן בוולפסברגר הייתה מעל למצופה וכמו שהוא התחיל את החצי השני שלה, נראה שלא מדובר במומנטום חולף. החלוץ הישראלי שב מפגרת החורף האוסטרית בכושר שיא וצמד ב-0:3 של קבוצתו על הארטברג והעלה את מאזנו ל-19 כיבושים.

כמובן שאחרי הופעה כזו, ויסמן זכה לשלל מחמאות. "הוא חלוץ נייד עם כלים רבים בחלק הקדמי, סיומת קטלנית ומיומנות רבה עם הכדור ברגל", נכתב ב-PAD Foot, בלוג ניתוח שחקנים. "ויסמן בוער העונה". פרשן סקיי אוסטריה האנס קראנקל הוסיף: "הוא ערובה לשערים והוא הוכיח זאת שוב".

וגם מאמנו החדש של ויסמן, פרדיננד פלדהופר, היה מאוד מרוצה מהיכולת של החלוץ. "אנחנו מאוד שמחים שהוא נשאר כאן, הוא לא באמת רצה לעזוב וידע מה יש לו פה", הכריז המאמן, עבורו זה היה ניצחון בבכורה על הקווים של וולפסברגר.

מלבד ויסמן, באוסטריה גם התלהבו ממילוש יואיץ', שערך בכורה רשמית מצוינת עם שני בישולים כולל אחד לישראלי. לפני שבוע, ויסמן הכריז שבמידה שהיה מגיע בתחילת העונה וולפסברגר הייתה במקום הראשון באוסטריה וכעת יואיץ' עצמו הגיב: "דיברתי איתו על זה ואני חושב שהוא ניסח זאת בצורה אחרת, בכל מקרה אני לא מרגיש לחץ ואעשה הכל על מנת שנעמוד במטרות שלנו".