בן הרוש הורחק, לוקרן האחרונה ספגה 2:0

המגן ספג צהוב שני (49), קבוצתו בדרך לליגה השלישית בבלגיה. מרציאנו עלה לחצי הגמר בגביע הסקוטי

מערכת אתר ערוץ הספורט  28.02.20 - 23:36
(getty)
(getty)
תחילת כתבה

נראה שהבחירה שלו בקבוצה בחו"ל לא הסתדרה לו, לא אישית ולא קבוצתית. עומרי בן הרוש הפסיד הערב (שישי) עם לוקרן בליגה הבלגית השנייה, כאשר הוא גם הורחק בכרטיס צהוב שני בדקה ה-49. קבוצתו האומללה הפסידה 2:0 לבירסחוט, ההפסד ה-16 מתחילת העונה, והיא ממשיכה להיות נועלת הטבלה בפער די חמור.

בן הרוש הגיע בקיץ 2018 לקבוצה הבלגית, ירד איתה ליגה בתום העונה וכעת הוא בדרך איתה גם לליגה השלישית. המגן/בלם ששיחק לא מעט בנבחרת ישראל פשוט לא מוצא את עצמו כליגיונר, כאשר במרבית המשחקים העונה הוא ישב על הספסל, ורק בשלושה מאלו שכן שותף הקבוצה שלו ניצחה. אגב, המשחק הערב נעצר פעמיים על ידי השופט למספר דקות ולאחר מכן חזר לפעילות, זאת בעקבות מחאות של אוהדים שככל הנראה זלגו לאירועים מעט אלימים.

כמו כן, גם אופיר מרציאנו שיחק הערב, כשקבוצתו היברניאן הביסה 2:5 את אינוורנס מהליגה השנייה בסקוטלנד במסגרת רבע גמר הגביע, ובכך עלתה לחצי. השוער פתח והשלים 90 דקות, כאשר את שני השערים הוא ספג אחרי שהיבס כבר הוליכה באופן יציב אחרי שכבשה את שלושת השערים הראשונים במשחק. בליגה הרוסית, אדי גוטליב ישב על הספסל ב-1:1 של קבוצתו אורנבורג מול סמארה.