"חבל שהמגפה עצרה את הפתיחה החלקה שלי"

המצב בארה"ב, הגעגוע לבית"ר והתקוות. צפו בקינדה מדבר

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  31.03.20 - 21:45
תחילת כתבה

שחקני כדורגל, בעיקר אלה שנמצאים בכושר מצוין ותקופה נהדרת, מאד מתוסכלים מכך שהליגות שלהם הוקפאו בעקבות המצב שנוצר עם מגפת הקורונה. יש לנו גם ליגיונר כזה, וזהו גדי קינדה. שחקנה של קנזס סיטי פתח את העונה בארה"ב בצורה מצוינת עם שני שערים בשני המחזורים הראשונים, והמומנטום שלו נעצר. אתמול (שני) הוא דיבר על כך בראיון בחדשות הספורט.

תחילה הוא פירט קצת על המצב בסביבה שלו מבחינת בהלת הקורונה: "כולם פה בפאניקה די גדולה האמת, אנחנו שומעים שבניו יורק ובקליפורניה זה יותר רציני. פה בקנזס סיטי זה פחות, אני חושב שיש משהו כמו 100 נדבקים. די רגוע פה, אבל הכל סגור האמת. אנחנו בקושי יוצאים, רק לדברים חשובים. אבל אנשים יוצאים ומטיילים, לא רציני כל כך".

הקשר נשאל לגבי האפשרות שיחזור לארץ: "חשבתי, שאלתי את הקבוצה ולא כל כך אישרו לי. כרגע אני פה, הלב עם המשפחה ועם אמא בבית. אבל יהיה בסדר, הם יעברו את זה בעזרת השם. יש לנו תכנית אימונים שהמאמן כושר עשה לנו. הביאו לנו פה אופניים, מכשירים, כל מה שצריך כדי להתאמן בבית. גם אפשר לצאת לרוץ בחוץ, אז די שומרים על כושר ובקטע הזה אנחנו די מסודרים".

על הפתיחה המצוינת שלו לעונה ב-MLS: "השתלבתי די טוב, ובאמת נתנו לי פה את כל התנאים, עזרו לי, המאמן מדבר איתי וגם השחקנים. הכניסה הייתה חלקה מאד, ישר למחנה האימונים ועזרו לי כאילו אני הרבה שנים פה. אני שמח שפתחתי חלק וטוב וחבל שהמצב קצת עצר את זה. אבל יהיה בסדר, נמשיך מאיפה שעצרנו".

לסיום הליגיונר נשאל אם הוא מתגעגע לבית"ר ולאוהדים: "מתגעגע, כן. אבל אני במקום חדש, טוב לי וכיף לי. בית"ר הייתה בשבילי חוויה אדירה, שנה שבאמת נהניתי מכדורגל. כרגע אני בקנזס, מאושר פה ושמח פה, רוצה להמשיך לחלום ולהגיע הכי רחוק שאפשר".