גדי קינדה: "ייקח זמן עד שנחזור לשחק"

קשר קנזס סיטי ל"מגרש פתוח": על הקורונה, האימונים והחיים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  18.05.20 - 21:22
תחילת כתבה

קשה לחשוב על אדם שמשבר הקורונה הגיע אליו במועד חסר מזל, כמו גדי קינדה. הקשר ההתקפי, שסוף סוף יצא לחו"ל וחתם בשורות קנזס סיטי מה-MLS, רשם בסה"כ שתי הופעות ליגה במדי הקבוצה החדשה (וכבש פעמיים!) - עד שהגיעה התפרצות הנגיף, שעצרה את הכל. אחרי חודשיים של הפסקה כפויה, גם בספורטינג חוזרים לאט לאט להתאמן, וקינדה התפנה כדי לדבר על החזרה לשגרה ב"מגרש פתוח".

"אנחנו מקווים לחזור בתחילת יוני", סיפר קינדה על המצב בליגה האמריקנית. "הבעיה היא בערים השונות, כי לכל משחק כאן צריך לטוס. ייקח יותר זמן עם הליגה. אנחנו נחזור להתאמן עם מגע בשבוע או בשבועיים הקרובים". ואיך מתמודדים? "זה לא קל, עד שסוף סוף הצלחתי לצאת, הגיעה הקורונה. אני מקווה שמתישהו נוכל לחזור".

"בליגה מאוד רוצים לחזור, יש דיונים וכל מיני אופציות, אבל נכון לעכשיו אין משהו חדש. רק מנסים לחזור ולהתאמן. לדעתי ייקח זמן רב עד שיחזרו לשחק. בשבוע שעבר", קינדה מספר על שגרת האימונים החדשה, "חזרנו להתאמן בקבוצות של שני שחקנים. השבוע נתאמן בקבוצה קצת יותר מלאה, חוזרים לאט לאט".

בהמשך, הוא סיפק קצת מהמציאות שלו, כליגיונר שנמצא לבדו בחו"ל: "מאוד מתגעגע, בעיקר לאמא שלי. האוכל שלה מאוד חסר לי כאן. בהתחלה מאוד קשה להתמודד עם הבדידות, היינו רוב הזמן בבית. לא חשבתי כל כך על כדורגל, כמו על להישאר בריא ולקוות שגם המשפחה תהיה בסדר. ניסיתי גם לחזור לארץ, אבל לאא ישרו וגם זה היה קשה מאוד. אבל סבלנו, וזה בסדר. עשינו את זה".