שון וייסמן מסומן: "אי אפשר לנטרל אותו למשך 90 דקות"

מאמן ראפיד וינה לקראת המפגש עם חלוץ וולפסברגר (18:00, 5PLUS): "נצטרך להיות זהירים ולוודא שתמיד יש עליו שומר. זה עדיין לא יבטיח שהוא לא יכבוש"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  14.06.20 - 11:41
תחילת כתבה

בליגה האוסטרית בכדורגל העונה יש כבר עובדה גמורה שהוטמעה בתודעה של מאמני כל הקבוצות: במשחק מול וולפסברגר, צפו למקרה ששון וייסמן יכבוש. הערב (ראשון, 18:00, ישיר ב-5PLUS), הקבוצה של החלוץ הישראלי תתמודד במשחק חוץ מול ראפיד וינה מהמקום השני, בניסיון לעקוף אותה בטבלה.

המאמן של היריבה, דיטמאר קובאוור, החמיא לחלוץ והבהיר עד כמה הוא מבין שהקבוצה שלו חייבת להיזהר: "הוא תמיד נמצא במקום הנכון ובזמן הנכון. לפי כושר המשחק הנוכחי שלו, אין שום התחייבות שאפשר לנטרל אותו למשך 90 דקות מלאות. אנחנו צריכים להיות מאד זהירים ולוודא שתמיד יש מישהו ששומר עליו או נמצא בסביבה שלו. ועדיין, זה לא יבטיח לנו שהוא לא יכבוש".

וייסמן כבר כבש העונה 24 שערי ליגה (מלך השערים הנוכחי) עם ממוצע של שער אחד למשחק. סך הכל הוא רשם 31 שערים בכל המסגרות ב-33 הופעות. ממש לפני התחלת פגרת הקורונה, שתי הקבוצות נפגשו ונפרדו בתוצאה 2:2, כאשר וייסמן כבש את הצמד לטובת וולפסברגר. ראפיד וינה נמצאת במרחק של 3 נקודות מוולפסברגר, אך ניצחון של הקבוצה של הישראלי יוביל להעפלה למקום השני.