גם רוזנטל ממליץ: כך סלטיק תצרף את וייסמן

העצה מהאגדה הישראלית וההצעה שבפתח. בסקוטלנד מפנטזים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  25.06.20 - 07:36
תחילת כתבה

זה כבר הפך לרוטינה קבועה: שון וייסמן כובש (אולי גם מבשל), באוסטריה חוגגים למחרת. רק שהפעם, אחרי ששבר את ה"בצורת" וכבש אחרי שני משחקים, החגיגות זלגו גם אל מחוץ למדינה והגיעו עד לסקוטלנד. למה דווקא סקוטלנד אתם שואלים? כי שם משחקת איזו אחת, סלטיק, ששמה לעצמה למטרה לצרף את החלוץ הישראלי עושה רושם. טוב, לפחות הקהל שם.

אמש (רביעי), מיד אחרי הניצחון של וולפסברגר 0:2 על סטורם גראץ, בסקוטלנד שוב פירגנו ואף ניסינו ל"עודד" את וייסמן להגיע בעזרת עצה מרוני רוזנטל, הוא ולא אחר. "ברור שהוא עושה עונה נהדרת", אמר רוזנטל לתקשורת המקומית. "אני חושב שהוא הפתיע את עצמו ורבים אחרים, כשכבש כל כך הרבה שערים מיד אחרי המעבר לאוסטריה והפך לשחקן כה דומיננטי".

"אני חושב שמעבר לסלטיק יכול להיות נהדר עבורו", המשיך האגדה הישראלית ואקס ליברפול. "זו לא ליגה חזקה כל כך, וחשוב שישחק באופן קבוע ויהיה קריטי לקבוצה בה הוא משחק. אם הוא יעבור לשחק ברמה גבוהה יותר, הוא ייתקל בתחרות עם שחקנים אחרים - ולא לשחק בקביעות אחרי עונה בה כבשת מעל 30 שערים, זה מאכזב. סלטיק היא פתרון טוב עבורו".

אם וכאשר סלטיק אכין תגיש הצעה, באיזו הצעה מדובר? נכון לדיווחים של ה'טלגראף', הסקוטים מוכנים לשלם כארבעה מיליון פאונד עבור החלוץ הישראלי שכבש כבר 26 שערי ליגה העונה. עוד טוענים בדיווח, שלמרות ההתעניינות מליגות בכירות יותר, בסלטיק נחושים לצרפו - אך לא בטוח כלל שיהיה האופציה הראשונה בהתקפה.

בינתיים, וייסמן התעורר מחוייך הבוקר לאחר שכבש ובישל בניצחון החשוב אמש, שמיקם את וולפסברגר במקום הרביעי המוביל לליגה האירופית. וייסמן כבש את שער הליגה ה-26 שלו, כאמור, והעלה את מאזנו ל-32 שערים בכל המסגרות. אך חשוב מכך, הוא הוכיח שהקורונה כמעט ולא השפיעה עליו כשכבש את שערו הרביעי בשבעה משחקים מאז החזרה מהפגרה. עד שיגיע השער הבא, אתם מוזמנים לעלות קצת למעלה ולצפות בהצגה השבועית של וייסמן.