הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מודריץ': "למנור סולומון היה משחק מצוין"

כוכב ריאל החמיא לישראלי. 13:55 ב-5SPORT: שחטאר - וורסקלה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  24.10.20 - 07:12
תחילת כתבה

אדי הניצחון על ריאל מדריד עדיין לא התפזרו לגמרי, אבל שחטאר דונייצק ומנור סולומון כבר ניצבים בפני המשימה הבאה: היום (שבת, 13:55, ישיר ב-5SPORT), בצל מתקפת הקורונה שעוד לא יצאה מגבולות המועדון, הישראלי וחבריו יארחו את וורסקלה פולטבה במסגרת המחזור השביעי של הליגה האוקראינית.

  • בואו לראות את הכוכב הישראלי הלוהט באירופה - מנור סלומון. שבת, 13:55 ב-5SPORT: וורקסלה - שחטאר

במוקד, כמובן, יתייצב לו מנור סולומון. הליגיונר, שכבש את השער השלישי בניצחון על ריאל מדריד והשתתף בחגיגה של שחטאר במחזור האחרון, ינסה לכבוש משחק שלישי ברציפות. יחד עם זאת, עדיין לא ברור אם ימשיך לקבל את הקרדיט בהרכב, או שמא יישמר לקראת המחזור הבא בליגת האלופות, שייערך באמצע השבוע.

בינתיים, סולומון ממשיך ליהנות מההייפ שנוצר סביבו אחרי השער ההיסטורי. הכישרון הישראלי זכה למחמאות מלא אחר מאשר לוקה מודריץ', שאותו הוא כמובן ניצח ביום רביעי. אחרי המשחק, הקשר הקרואטי המעוטר אמר לערוץ היוטיוב של שחטאר: "שחטאר הראתה את האיכויות שלה, סגל צעיר מאוד ששיחק והציג יכולת טובה מאוד. אם צריך לציין שם, זה מנור סולומון. היה לו משחק מצוין".

אמש הוא סיפק ראיון לרשת CBS: "תמיד קשה לפגוש את ריאל מדריד באלופות, זה היה יום גדול. המאמן אמר לנו שהוא סומך עלינו, שהוא מאמין שאנחנו יכולים להשיג תוצאה טובה. מה הלאה? זה היה ניצחון נהדר, אבל זו רק ההתחלה. היעד הבא - אינטר. יהיה קשה, אבל ננסה להשיג תוצאה טובה כדי להתקרב להעפלה".