הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אתה תותח: ארסנל מעוניינת במנור סולומון. יעבור בקיץ?

הענקית הלונדונית הגבירה את המאמצים לצירופו של הקשר הישראלי, שצפוי להישאר בשחטאר דונייצק בחלון ההעברות של ינואר. באוקראינה בטוחים: "הוא יעבור לתותחנים"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  09.01.21 - 21:35
תחילת כתבה

לא בכל יום שמו של שחקן ישראלי נקשר עם מעבר לליגה גדולה באירופה, אבל אצל מנור סולומון, עושה רושם, זה כבר הופך לדבר שבשגרה. אחרי הדיווחים שקישרו אותו לליגה האיטלקית בעיקר, באוקראינה דיווחו הבוקר (שבת) על מעבר אפשרי של היהלום הישראלי לליגה האנגלית.

על פי דיווח שפורסם על ידי העורך הראשי של מגזין "ספורט" המקומי, שחטאר דונייצק, שהחזירה את מיכאיל מודריק בן ה-20 מעונת השאלה בדסנה, עשתה זאת מאחר ומנור סולומון עשוי להימכר לארסנל הגדולה בקרוב. "נכון שמודריק הבקיע בצורה נהדרת עבור דסנה, אבל למה להחזירו דווקא עכשיו? ובכן, כי סולומון בדרך לארסנל".

לערוץ הספורט נודע שארסנל אכן במעקב אחר סולומון מאז הקיץ האחרון, ולאחרונה הגבירו התותחנים את ההתעניינות בקשר הישראלי. הערכה שאם המעבר יתבצע, הוא יקרה בקיץ וישנו סיכוי נמוך שסולומון יעזוב את שחטאר כבר בחודש בינואר. גם קבוצות נוספות ינסו לשים את היד על הישראלי. מאז הדיווחים באירופה, קיבלו סולומון ומשפחתו מסרים רבים מאוהדי ארסנל להצטרף.

סולומון, יש לציין, מחזיק בחוזה עד סוף דצמבר של 2023 בשורות האלופה האוקראינית - אך זאת ידועה ברצון שלה למכור כמה שיותר שחקנים לליגות הבכירות של אירופה ולא נראה כאילו היא תשים לו רגליים כשתגיע ההצעה הנכונה. תג המחיר של סולומון נאמד בכ-7 מיליון יורו.

סולומון השלים העונה 17 משחקים במדי שחטאר בכל המסגרות, בהם כבש חמישה שערים ובישל פעם אחת. השערים הזכורים ביותר שלו, כמובן, היו מול ריאל מדריד בליגת האלופות. כזכור, אם לא יימכר עד אז כמובן, סולומון ייפגוש את מכבי ת"א בליגה האירופית ב-18 לפברואר וב-25 לפברואר.