הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

חבר חדש לסבע: חליחל חתם באל נאסר לשנתיים

הפועל קריית שמונה תקבל 300 אלף יורו ותחזיק באחוזים עתידיים. כל הפרטים

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  07.08.21 - 20:31
תחילת כתבה

מעבר נוצץ לעבדאללה חליחל. חלוצה של הפועל קריית שמונה נרכש היום (שבת) על ידי אל נאסר מאיחוד האמירויות ובעונה הבאה החלוץ בן ה-20 ישחק לצידו של דיא סבע. חליחל חתם על חוזה לשנתיים עם אופציה וירוויח 150 אלף יורו לעונה.

אגב, באמיריות יש חוק ששחקן בן 20 ומטה אינו נחשב לזר והוא נרכש כפוטנציאל עתידי. יש לציין כי הצפוניים יקבלו 300 אלף אירו עבור העסקה, כאשר לצד זה איזי שרצקי שמר לעצמו 20 אחוזים ממכירה עתידית. אמש חליחל נסע לדובאי וביקר באצטדיון והיום כבר עבר את הבדיקות הרפואיות במועדון.

למרות שדרשו בקריית שמונה סכומים גבוהים יותר, שרצקי לא רצה לעמוד בדרכו של החלוץ הצעיר שגדל במועדון ויזכה לשדרוג כלכלית מהמעבר. בשנתיים שלו במדי הקבוצה הבוגרת רשם 32 הופעות, כבש שבעה שערים וניפק בישול אחד.

את העונה החולפת סיימה אל נאסר במקום החמישי בליגה באיחוד האמירויות ואף הגיעה עד לגמר הגביע, בו נוצחה בפנדלים. כעת, חליל שנרכש בתור השקעה עתידית ינסה לקחת את הקבוצה עוד צעד קדימה יחד עם סבע.

עילאי אלמקייס (45 דקות) וג'וזף גנדה (26 דקות) שותפו בהפסד 2:1 של אדמירה לריד במסגרת המחזור השלישי בליגה האוסטרית. קבוצתו של אנדי הרצוג מדורגת כעת במקום ה-4 עם ארבע נקודות.