הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"בלתי עציר": באיטליה מתרשמים מההופעה של יונתן כהן

לאחר שסחט אדום ובישל בניצחון של פיזה, הליגיונר הישראלי צבר מוניטין וקיבל את הציון הגבוה ביותר ("היריבים שלו לא הצליחו לעצור אותו"). מאמנו פרגן: "אני מאוד מרוצה ממנו"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  22.09.21 - 07:00
תחילת כתבה

יונתן כהן יכול לסמן "וי" גדול על הופעת הבכורה שלו אמש (שלישי) בהרכב פיזה. הישראלי השלים 70 דקות ב-1:2 של קבוצתו על מונזה, במהלכן הספיק לסחוט כרטיס אדום ולבשל את שער הניצחון. מעבר לכך, עושה רושם כי גם באיטליה מתחילים לשים עין על הרכש שהגיע ממכבי תל אביב.

"אדם נאגי ויונתן כהן הם ללא ספק שחקנים שיכולים להתאים לסוג המשחקים הזה ואנחנו מאוד מרוצים מהתצוגה שלהם", סיפר מאמנה של פיזה לוקה ד'אנג'לו אחרי המשחק. אך לא רק המאמן היה מרוצה מהישראלי, גם באחד מהאתרים הגדולים והמוכרים באיטליה, ה"גאזטה", נכתב על הישראלי שהיה "מצוין" במהלך המשחק.

באתר האיטלקי "Tuto Mercato" פרגנו גם הם לכהן, שקיבל את הציון 7 והגובה ביותר במשחק (במשותף עם 3 מחבריו). "לקח לו מעט זמן להיכנס למשחק", ניתחו את ביצועיי הליגיונר, "אבל ברגע שזה קרה הוא והוא השתלב בקצב הוא היה פשוט בלתי ניתן לעצירה עבור היריבים שלו על המגרש, שלא הצליחו להשתלט עליו".

מעבר להצלחה האישית של כהן שבמאזנו כעת שער ובישול בשלוש הופעות ליגה באיטליה, ברמה הקבוצתית פיזה רשמה היסטוריה קטנה. מעבר למאזן המושלם בחמשת המחזורים הראשונים ששם אותה במקום הראשון עם 15 נקודות, מדובר בפתיחת העונה הטובה בהיסטוריה של המועדון. כידוע, קבוצתו של הישראלי שמה לעצמה למטרה להפעיל לסרייה א', ועושה רושם כי היא נמצאת על המסלול הנכון בשלב זה.