הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

סולומון דחה הצעות מוויאריאל ונאפולי

מועדוני פאר בעקבות שחקן הכנף הישראלי שסירב לעבור בהשאלה ולא ישחק עד לסיום העונה. פולהאם, שבדרך לפרמייר ליג, עדיין מעוניינת בשחקן. שחטאר ירדה בצורה משמעותית בדרישותיה

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  07.04.22 - 15:50

(תמונה בהפנייה לידיעה: Getty)

מנור סולומון לא ישחק בקבוצה חדשה עד לסיום העונה. חלון ההעברות לשחקנים מקבוצות ברוסיה ובאוקראינה נסגר היום (חמישי) וסולומון לא יעבור, לאחר שהישראלי וסוכניו - גלעד קצב ושלומי בן עזרא, בעזרתו של פיני זהבי - דחו מספר הצעות.

קבוצות רבות פנו לסולומון, ביניהן ויאריאל ונאפולי. הרוב המוחלט של ההצעות לישראל הצעיר היו השאלתו עד לסיום העונה, אך סולומון ונציגיו לא מעוניינים באפשרות זו. נציגיו הבהירו לקבוצות בישראל שהוא לא מעוניין לחזור. הצעת הרכישה האטרקטיבית ביותר הייתה מקלאב ברוז' ונדחתה ע"י הקשר.

פולהאם האנגלית, שהביעה בו עניין בעבר, חושקת בשירותיו מינואר ואף פנתה לשחטאר דונייצק שדחתה את ההצעה. לא מן הנמנע כי העסקה תצא לפועל.

בשל המלחמה באוקראינה, בשחטאר הורידו את הדרישות על הישראלי. בעבר האוקראינים נקבו בתג מחיר של 25 מיליון יורו, וכעת הם יסתפקו בעשרה מיליון יורו ואחוזים על מכירה עתידית.

לשחקן הכנף חוזה לעונה נוספת בשחטאר, אך הוא לא מעוניין להאריכו. האינטרס של שני הצדדים הוא למכור את סולומון בקיץ. סולומון שוהה בישראל ומתאמן באופן שוטף בעזרת מאמן הכושר של נבחרת ישראל, ערן שדו, כדי לעמוד לרשות הנבחרת במשחקים ביוני.