"את המפגש שעבר רונאלדו גמר עם עוויתות"

מאמן ספרד ויסנטה דל בוסקה לא מתרגש מהפורטוגלי אחרי הניסיון של 2010: "ניזהר ממנו. תהיה עליו עזרה, אבל לא שמירה אישית"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  25.06.12 - 12:40
תחילת כתבה"ניזהר ממנו במיוחד, אבל לא הולכת להיות שמירה אישית. תהיה עזרה כמו במפגש שלנו מול פורטוגל לפני שנתיים, אז כריסטיאנו רונאלדו גמר את המשחק עם עוויתות", הצהיר מאמן ספרד ויסנטה דל בוסקה לקראת חצי הגמר ברביעי (21:45).

"יהיה משחק מאוד טעון", חזה המאמן הוותיק, שכבר הצעיד את ספרד כזכור לזכיה בגביע העולם 2010. בשמינית הגמר אז עברו האדומים את פורטוגל עם 0:1 בדרבי האיברי משער של דויד וייה (63).

"אני לא חושב שהם יערכו שינויים מהמשחקים הקודמים שלהם. הפורטוגלים משחקים טוב בהרכב הזה ותמיד עולים עם אותם שחקנים", צפה דל בוסקה. כשנשאל על הטענות כי המשחק של ספרד נטול שמחה, ענה בנחרצות: "יש לי סגנון משלי ואני מרוצה מאוד להיות בין ארבע הטובות באירופה".

"אני לא חושב שכריסטיאנו בשיא שלו כי הייתה לו עונה מדהימה בריאל מדריד", טען חברו של הפורטוגלי לאלופת ספרד, איקר קסיאס. "מה שחשוב הוא שנשמור על הרמה הגבוהה שלנו".

מאמן השוערים הספרדי התייחס לכדור של המשחקים, ואמר: "הוא לא מגיע להתנהגות הקיצונית של הג'אבולאני, הכדור בו השתמשו בגביע העולם האחרון, אבל תמיד יכול להיות משהו מוזר עם בעיטות כמו של כריסטיאנו. צריכים לדאוג שהוא לא יבעט ולמנוע ממנו את הכדור כדי שלאיקר תהיה פחות עבודה".

כזכור, פורטוגל פתחה את הטורניר עם הפסד לגרמניה החזקה, אבל אחר כך התאוששה עם ניצחון דחוק על דנמרק ועלתה לרבע הגמר עם ניצחון על הולנד. בסיבוב הקודם גברה 0:1 על צ'כיה, כאשר רונאלדו פרץ בנגיחה את הבונקר שמנגד. הספרדים, לעומת זאת, החלו את דרכם ביורו 2012 עם 1:1 סוער מול איטליה, לפני שניצחו את אירלנד, קרואטיה וצרפת בדרך לחצי הגמר.