המדליף: כך חשף רייה את מינויו למאמן לאציו

הקבוצה לא אישרה את המינוי אבל המאמן הוותיק אמר משפט שחשף הכול

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  28.12.13 - 13:20
אדי רייה. הדליף את המינוי (gettyimages)
אדי רייה. הדליף את המינוי (gettyimages)

תגיות: לאציואדי רייה

תחילת כתבה

אפשר לברך - יש ללאציו מאמן, בערך. אדי רייה יהיה מאמנה הבא של הקבוצה, שתיפרד מוולדימיר פטקוביץ', כך מדווחים הבוקר (שבת) באיטליה אחרי שרייה אישר למעשה שהוא יקבל את הג'וב בצורה די מוזרה. ההודעה הרשמית על מינויו אגב אמורה להתקבל ביממה הקרובה. 

במועדון עדיין מכחישים את ההחתמה כאשר הנשיא, קלאודיו לוטיטו אמר: "אני קתולי ואני שומר על רוח החג ומבלה עם המשפחה ורוצה שאחרים יתנהגו כך גם כן. הקבוצה חוזרת להתאמן רק ב-30 בדצמבר, אז אנחנו לא צריכים לקבל החלטה ברגע זה. אני אחזור מחר לעבוד ואטפל בזה". אבל וזה אבל גדול, רייה עצמו למעשה אישר שהוא קיבל את המינוי.

"אני לא יודע אם אני אאמן את לאציו או לא אבל בוא נגיד את זה ככה, אני אשמח מאוד אם לבאצי יחתום באינטר אחרי ה-6 בינואר", אמר רייה כשהוא רומז על משחק הבא של לאציו נגד.. אינטר. כאן כבר העיתונאים הבינו את המסר והוא המשיך, "לפגוש אלוף כמוהו בבכורה זה לא יהיה פשוט. אם הוא לא יהיה שם, יהיה לי דבר אחד פחות לדאוג ממנו". רייה אגב חוזר למועדון לקדנציה שניה אחרי שאימן שם בין 2010 ל-2012.

הסיפור סביב עמדת המאמן בלאציו בעייתית. על פי הדיווחים, פטקוביץ' סירב להתפטר מהתפקיד (רוצה את הפיצויים) אבל הקבוצה מתכוונת לפטר אותו בטענה כי פעל מאחורי גבה כשניהל מו"מ עם נבחרת שוויץ ושיקר לה לגבי המגעים, על אף שהחוזה שלו בלאציו הוא רק עד חודש יוני הקרוב.