הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

סיידורף: "הפסד שהיינו צריכים להימנע ממנו"

מילאן נכנעה בפעם ה-10 העונה בליגה. המאמן: "קשה כשיש המון ציפיות"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  09.03.14 - 09:26

הפסד שני ברציפות ושלישי בארבעה משחקים, פער ששואף ל-40 נקודות מהמוליכה ואובדן הסיכוי להגיע לליגת אלופות. וזה עוד בלי להזכיר שמדובר בהפסד הליגה העשירי העונה של מילאן, שבעה מתוכם מחוץ לסן סירו.

"זה היה הפסד שהיינו צריכים להימנע ממנו", הודה המאמן קלרנס סיידורף. "כמובן שאנחנו מאוכזבים, אנחנו אף פעם לא שמחים אחרי הפסד. ביקשתי מהשחקנים להמשיך להאמין כי היו עוד 20 דקות אחרי השער שספגנו. הם נתנו מה שהם יכולים, אבל ברור שחסרה לנו רעננות בעקבות משחקי הנבחרות במהלך השבוע".

"אני צריך להמשיך לעבוד וכבר בהתחלה אמרתי שזה יהיה תהליך ממושך", הזכיר המאמן ההולנדי. "בוודאי שלא נזרוק את כל העבודה הטובה שנעשתה עד עכשיו. אני מאמין שזו יותר בעיה אישית של קריאת מצבים מסוימים מאשר בעיה קבוצתית. גם עשינו קצת שינויים מתוך מחשבה על השבוע הקרוב (הגומלין מול אתלטיקו)".

"זה היה ניצחון גדול על קבוצה גדולה", אמר "לסקיי איטליה" חלוץ אודינזה אנטוניו די נטאלה, שהגיע ל-185 שערי ליגה בסרייה A. "שמרנו טוב עם כל 11 השחקנים ופגענו בהם קשות בהתקפות מתפרצות. זה היה ניצחון חשוב עבור כולנו".

ב"גאזטה דלו ספורט" פורסם תחקיר על פיו רק 6 מתוך 20 קבוצות הליגה האיטלקית הבכירה סיימו את השנה האחרונה עם רווח. אמנם ממוצע ההכנסות בארץ המגף גדל, אבל כך גם ההוצאות. אותה אודינזה מובילה את טבלת המרוויחות עם 32 מיליון יורו בכיס.