"אני כועס, אך גם שמח. אסור לשכוח איפה היינו"

פיליפו אינזאגי אחרי ה-4:5 המשוגע של מילאן על פארמה: "אליפות? יובנטוס מחוץ לטווח שלנו"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  15.09.14 - 11:30
שני משחקים, שני ניצחונות. מילאן שוב בעניינים (GETTYIMAGES)
שני משחקים, שני ניצחונות. מילאן שוב בעניינים (GETTYIMAGES)
תחילת כתבה

שום דבר לא ישנה את העובדה שמילאן הוא אחד ממועדוני הפאר באיטליה בפרט ובאירופה כולה, אך גם אי אפשר להתכחש לכך שבשנים האחרונות משהו לא טוב בכלל עובר על הרוסונרי. האם עונת 2014/15 תעמוד בסימן החזרה של האדומים-שחורים לקדמת הבמה? על פי פתיחת הקמפיין, ייתכן מאוד שכן.

אחרי ה-1:3 בסן סירו על לאציו במחזור הראשון, מילאן היתה שותפה אמש (ראשון) למה שצפוי להתברר בחודש מאי כאחד ממשחקי העונה ביבשת, כאשר ניצחה 4:5 את פארמה אחרי 90 דקות מטורפות לחלוטין, במהלכן נכבש שער נדיר (ז'רמי מנז), הובקע שער עצמי הזוי ואף נשפלו שני כרטיסים אדומים.

"אני כועס על כך שספגנו ארבעה שערים, אך גם מאוד, מאוד שמח. החבורה הזו מדהימה, ואסור לנו לשכוח באיזה מקום היינו עד לא מזמן", סיכם פיליפו אינזאגי. "הבחורים עשו עבודה מדהימה, ולמרות הטעויות שביצענו בחלק האחורי, האוהדים שלנו צריכים להיות מרוצים מאוד. השערים שלנו הגיעו אחרי מהלכים נפלאים".

אחרי ששמרה על מאזן מושלם בתום המחזור השני, מילאן תקבל בשבוע הבא הזדמנות לשחרר הצהרת כוונות, כאשר תארח בסן סירו את יובנטוס - האלופה בשלוש השנים האחרונות. המאמן הצעיר, עם זאת, הנמיך ציפיות באופן מיידי: "זו קבוצה שנמצאת מחוץ לטווח שלנו. יש לנו הרבה מה ללמוד מיובה. עם זאת, במשחק אחד בסן סירו - עם ההתלהבות של האוהדים - אנחנו יכולים לעשות את זה. אנחנו צריכים ליהנות מכך שאנחנו כרגע לצידם בפסגת הטבלה".