"סליחה גאטוזו": האזינו ללהיט של איטליה

די.ג'יי ישראלי משגע את מילאן. השיר כבר מתנגן בסן סירו

אסף אקרמן
אסף אקרמן  27.02.19 - 18:57
תחילת כתבה

ג'נארו גאטוזו, מאמנה של מילאן, הולך בימים אלה עם הראש למעלה. הקבוצה שלו במקום הרביעי בטבלה האיטלקית, אולי בדרך חזרה לליגת האלופות, ואחרי ה-0:0 אמש (שלישי) מול לאציו, מילאן שלו גם יכולה להפעיל לגמר הגביע, אבל הדבר שאולי גורם לו להתרגש יותר מכל הוא השיר שמשגע את איטליה בימים האחרונים: "סליחה גאטוזו", שנכתב ע"י הדי.ג'יי ומפיק הישראלי ראם תעוז שמתגורר בניו יורק.

"האמת שאני בכלל לא אוהד את מילאן ולא הכרתי אותו בכלל", סיפר תעוז לאתר ערוץ הספורט, "השם במה שלי הוא גאטוזו, חיפשתי משהו שיהיה דומה לטיאסטו וזה תפס אותי מאוד כמשהו קליט. פתאום אני מקבל בטלפון הרבה הודעות שהאינסטגרם שלי מתפוצץ בתגובות של לבקש סליחה מגאטוזו. לא הבנתי מה זה בהתחלה עד שהגעתי לראש האולטראס של מילאן".

בשיחה עם האוהדים של מילאן הוא הבין שפשוט האולטראס הגיעו אליו במקרה וכהלצה התחילו לרשום תגובות בחשבון שלו, שכמובן עונה לשם של המאמן, שקיבל הרבה ביקורות עד לפני חודש וחצי עקב תוצאות לא טובות של הקבוצה, אבל הדברים השתנו בתקופה האחרונה ומילאן חזרה לנצח. ולכן צריך לבקש סליחה מגאטוזו. תעוז החליט ללכת עם זה צעד אחד קדימה, ולכתוב שיר מיוחד על זה עם קולות האוהדים שמוקלטים ואומרים "סליחה גאטוזו". כיום, אחרי 3 שבועות השיר הוא להיט בארץ המגף ואף הושמע באצטדיון סן סירו בשישי האחרון לפני המשחק מול אמפולי.

"זאת האהבה שמקבלים במילאן, שמעתי את השיר עם הבת שלי", סיפר גאטוזו, "אני לא מסתדר עם מחשבים וטלפונים ניידים, אני קצת מיושן. לא קראתי הרבה בחודשים האחרונים, הייתי עסוק בעבודה. לא ידעתי אפילו שהעבירו עליי ביקורת, עכשיו יותר קל לי, התוצאות מגיעות אבל הדרך עדיין ארוכה. דברו עם הילדים שלי הם יגידו לכם יותר".

האזינו לנוסע המתמיד. נדב יעקבי מארח את אושרת עיני על ענייני השעה בכדורגל האירופי וגם 100 ימים לפתיחת מונדיאל הנשים ->