הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

שקריניאר: "הגיע הזמן לנצח את יובנטוס"

בלם אינטר מאמין לקראת העונה. נמשכים המאמצים לרכוש את לוקאקו מיונייטד עבור 70 מיליון יורו

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  11.07.19 - 11:28
תחילת כתבה

התרגשות רבה באינטר לקראת העונה הקרובה. עם אנטוניו קונטה על הקווים ומסע רכש מרשים, בנראזורי מאמינים שהם מסוגלים להרוס את ההגמוניה של יובנטוס. הבלם הסלובקי מילאן שקריניאר התראיין באיטליה ודיבר על ההרגשה לפני 2019/20.

"הגיע הזמן לנצח. כשאתה משחק עם החולצה הכחולה אי אפשר להיות מרוצה מלסיים שני. אני חולם להניף את גביע האלופות עם אינטר", הצהיר שקרינאר.

הבלם התייחס לקבוצה הבכירה באיטליה בשנים האחרונות: "יובה זכתה באליפות ב-8 השנים האחרונות, אבל הזמן הנכון הגיע כדי לנסות להתקרב ולנצח אותם. אנחנו יכולים לעשות זאת, אבל אנחנו צריכים לעבוד קשה בשביל זה. מאמן חדש הגיע ואנחנו כבר לא יכולים לחכות לפתוח את העונה".

"קונטה? יש לו חשיבה נכונה. אנחנו קבוצה חזקה והמטרה שלנו היא לנצח. הוא עובד איתנו על הפרטים הקטנים, שינינו את הדרך שעשינו דברים בעבר. אצטרך להתרגל לשחק עם עוד שני בלמים, אבל אני לא מודאג. לגודין יש ניסיון רב ומנטליות מנצחת", המשיך שקריניאר.

בתוך כך, באינטר עובדים חזק כדי להנחית את רומלו לוקאקו במועדון. הנראזורי הציעו 70 מיליון יורו בתשלומים עד 2021 עבור החלוץ, אבל מנצ'סטר יונייטד שוקלת את ההצעה בשלב זה. לפי הדיווחים, הבלגי עצמו מאוד רוצה במעבר.