לוקאקו קיבל את חולצה מספר 9 של איקרדי

צפו בבלגי מוצג באינטר: "קונטה הוא המנג'ר הטוב בעולם"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  09.08.19 - 12:48
תחילת כתבה

אחד המעברים המסקרנים של קיץ 2019 הושלם אתמול (חמישי) כשרומלו לוקאקו חתם באינטר לחמש שנים תמורת כ-75 מיליון יורו. אבל הבלאגן בתוך המועדון האיטלקי עדיין לא נרגע, שכן ל המשבצת של החלוץ הבלגי יש שחקן נוסף שעתידו לא ברור - מאורו איקרדי.

הסאגה סביב לארגנטיני נמשכת, כאשר לוקאקו קיבל את חולצה מספר 9, שהייתה שייכת לאיקרדי בשש העונות האחרונות. מתוך כך ניתן להבין שהנרזורי מנסים לדחוק את החלוץ החוצה כדי לנסות אולי להכניס קצת כסף אחרי ההוצאה הכבדה על שחקן הרכש החדש.

בכל מקרה, לוקאקו הגיע כבר למתחם האימונים, התקבל על ידי אוהדים רבים והתחיל להיכנס לאווירה של העיר והמועדון. היום הוא אמר במסיבת העיתונאים בה הוצג: "אנטוניו קונטה הוא המנג'ר הטוב בעולם. למה באתי דווקא לאינטר? יש פה פרויקט מעולה, זה מועדון עם הרבה מאד יתרונות. אני חושב שהייתי צריך את זה, אתגר בשבילי לנסות לעזור לקבוצה לבנות את העתיד שלה".

ומה לגבי איקרדי? באיטליה מדווחים כי יש לחלוץ כמה אופציות על השולחן, אך עדיין אין התקדמות ממשית. נאפולי עשויה להיות מעוניינת בשורותיו, כשגם האפשרות להחליף את פאולו דיבאלה ביובנטוס עדיין קיימת. אולי אפילו רומא תרצה לנסות להביאו ולמכור את אדין דז'קו.