בתוספת הזמן: 0:1 דרמטי לסמפדוריה על ספאל

קפרארי כבש אחרי דקה על הדשא (91), ניצחון ראשון לראניירי

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  04.11.19 - 23:40
יכול לחייך. ראניירי (getty)
יכול לחייך. ראניירי (getty)
תחילת כתבה

המחזור ה-11 בליגה האיטלקית ננעל הערב (שני) עם קרב תחתית לוהט שהיה חלש עד לדקות הסיום, אבל הסתיים עם דרמה אדירה. סמפדוריה של קלאודיו ראניירי השיגה 0:1 בחוץ על ספאל משער בתוספת הזמן, עזבה את המקום האחרון והורידה אליו את ספאל.

ספאל - סמפדוריה 1:0

שתי הקבוצות הגיעו למשחק כשהן מתחת לקו האדום. המשחק עצמו היה חלש ביותר, שתי הקבוצות בעטו יחד פעמיים למסגרת לאורך כל 90 הדקות, אבל אז, אז הגיעה הדרמה האמיתית.

קלאודיו ראניירי, שעדיין לא ניצח מאז מונה למאמן סמפדוריה, זרק למערכה בדקה ה-90 את ג'אנלוקה קפרארי. אחרי דקה אחת בלבד, החלוץ הפך את החילוף לגאוני כשנגח מקרוב לרשת וסידר לקבוצתו 0:1 דרמטי וחשוב.

זהו ניצחון ליגה שני בלבד של סמפדוריה העונה וראשון עם ראניירי כמאמן. הקבוצה אמנם נותרה מתחת לקו האדום, אבל טיפסה מהמקום ה-20 למקום ה-18 כשבמאזנה שמונה נקודות, בדיוק כמו לגנואה שנמצאת במקום ה-17 עם יחס שערים טוב יותר.

ספאל, שנמצאת בעיצומו של רצף של ארבעה משחקי ליגה ללא ניצחון, שילמה את המחיר על היכולת הרעה שלה לאחרונה וירדה עד למקום האחרון במקום סמפדוריה. במאזנה שבע נקודות, והיא תהיה מוכרחה להשתפר אם היא רוצה לחלום על הישארות בליגה.