המנכ"ל חשף: ויתרנו על דל פיירו ורונאלדו

אלה הסיבות מדוע הכוכבים לא הגיעו למילאן. ומה עם טוטי?

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  13.04.20 - 19:23
תחילת כתבה

אלסנדרו דל פיירו הוא סמל מובהק של יובנטוס, כריסטיאנו רונאלדו הפך למה שהוא היום בזכות המעבר למנצ'סטר יונייטד ומשם לריאל מדריד, אבל מה היה קורה אם שניהם היו מוצאים את עצמם דווקא במילאן? אדריאנו גליאני, ששימש מנכ"ל הרוסונרי במשך 31 שנה, חשף כי לא היה חסר הרבה שהשניים ילבשו את המדים האדומים-שחורים של מועדון הפאר האיטלקי.

"ניסינו לצרף את דל פיירו לפני שהוא הגיע ליובנטוס, והוא אחד משני השחקנים שאני הכי מאוכזב שלא הצלחנו להנחית במילאן", סיפר גליאני. "פאדובה הציעה לנו אותו, אבל דרשה חמישה מיליארד לירות איטלקיות (כ-2.7 מיליון יורו). מדובר היה בסכום גבוה עבור נער ולא השתכנענו".

"השחקן השני הוא כריסטיאנו רונאלדו. הוא היה בן 16 וספורטינג ליסבון דרשה מאיתנו בין 16 ל-17 מיליארד לירות איטלקיות (כתשעה מיליון יורו)", הוסיף המנכ"ל לשעבר. "ניסינו גם לצרף את פרנצ'סקו טוטי, אבל הוא מעולם לא היה מוכן לעזוב את רומא".

ומי השחקנים שהכי אהב בתקופתו במילאן? "קאקה תמיד יישאר בליבי, אנדריי שבצ'נקו היה עצום וכך גם רונאלדיניו, ג'ורג' וואה, זבונימיר בובאן ודיאן סביצ'ביץ', יש כל כך הרבה שעדיין יש לי זיקה אליהם", חתם גליאני.