בופון האריך חוזה, איקרדי בדרך לאתלטיקו?

שוער יובה ממשיך, צ'ולו שוחח עם החלוץ. ומה מתכננת אינטר?

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  17.04.20 - 13:57
תחילת כתבה

שלא ייגמר לעולם. למרות הגיל המופלג, ולמרות ששחקנים צעירים ממנו כבר נשברו מנגיף הקורונה ופרשו ממשחק פעיל, ג'יאנלויג'י בופון מסרב לוותר. על פי דיווחים בתקשורת האיטלקית, השוער חתם היום (שישי) על הארכת חוזה עם יובנטוס לשנה נוספת, כלומר עד קיץ 2021.

לחיצת היד תיאלץ להמתין בשל ההנחיות על שמירת המרחק, אבל על פי מקורות בארץ המגף - בופון ונשיא הגברת הזקנה, אנדראה אניילי, הגיעו להבנות בשיחת טלפון. בינתיים, אין עדיין הודעה רשמית של המועדון. בדיווח נאמר שהשוער בן ה-42 הסכים לחוזה עם תנאים דומים לחוזה הנוכחי שלו. באיטליה אגב, מעריכים כי דבר דומה יכול לקרות גם בשנה הבאה ואנשי מקצוע אף צופים כי גם בגיל 44 עוד נראה את האיטלקי האגדי עומד בין הקורות.

גם היריבה של יובה לאליפות, אינטר, ממשיכה לעבוד מאחורי הקלעים. הבוקר דווח ב'גאזטה' שהנראזורי מתכוננים ליום שאחרי לאוטרו מרטינס, וכבר הכינו רשימת רכש נוצצת שעונה על הפרופיל הבא: עליו להיות צעיר, עם יכולות גבוהות ויכולת התפתחות, הן מבחינה טכנית והן מבחינת צורת העבודה.

מי שעומד בראש הרשימה הוא טימו ורנר, חלוצה של רדבול לייפציג, שמבוקש גם בליברפול. מחירו של הגרמני עומד על 60 מיליון יורו וחזהו תקף עד אפריל הבא, כך שיש מקום למו"מ, לפחות מבחינת לייפציג - אבל עושה רושם שהשם ליברפול מושך את החלוץ יותר. במידה שלא תצליח להחתים את ורנר, אינטר בונה על אנתוני מרסיאל של מנצ'סטר יונייטד או על לוקה יוביץ' של ריאל מדריד, שנראה כמו האופציה הרלוונטית ביותר.

בינתיים, שחקן אינטר המושאל מאורו איקרדי, שצפוי לעזוב את פ.ס.ז', מושך עניין אצל אתלטיקו מדריד. על פי 'טוטוספורט', צ'ולו מחפש תחליף ראוי לדייגו קוסטה וכבר פנה לחלוץ הארגנטיני ולאשתו, וונדה נארה, שמתפקדת גם כסוכנת. כזכור, אתלטיקו הייתה קרובה להחתמתו של חברו לקבוצה, אדינסון קבאני, בחלון החורף האחרון - אך המהלך ירד מהפרק בדקה התשעים.