מחלקת התאוששות: על המהפכה שמתכננת מילאן

זלאטן יעזוב, ורנר על הכוונת. ומי עוד מועמדים? הכל בפנים

מערכת אתר ערוץ הספורט  19.04.20 - 13:56
תחילת כתבה

משבר נגיף הקורונה יצר מציאות שכמותה עולם הספורט לא הכיר לפני כן, והוביל לחוסר ודאות לגבי העתיד לבוא. כל זה לא מפריע לגופי התקשורת ברחבי העולם להמשיך להפליג בדמיון, ולדווח כי מועדונים כאלה ואחרים מעוניינים בשחקנים כאלה ואחרים, כאשר בפועל סביר שזה הדבר האחרון שבו ראשי הקבוצות עסוקים בימים אלה.

בתוך כך, היום (ראשון) הגיע התור של "קוריירה דלו ספורט" לעורר ספקולציות. באתר האיטלקי נכתב על המהפכה שמתכננת מילאן, שזכתה באליפות האחרונה שלה אי שם בעונת 2010/11, ולא סיימה מעל המקום החמישי בשש העונות האחרונות (לא כולל זו שנעצרה בגלל וירוס הקורונה).

ראלף רנגניק, אקס לייפציג, מוזכר בכתבה כמאמן המועדף על הרוסונרי, ש"זקוקים ל-130 מיליון כדי לבצע את המהפכה", כך לפי הכותרת. כדי למלא את קופת המועדון, מילאן עשויה למכור את השוער המבטיח, ג'יג'י דונארומה, וגם אלסיו רומאניולי מועמד להימכר. חוזהו של זלאטן איברהימוביץ' לא יוארך, וגם סיימון קיאר, אסמיר בגוביץ' וריקרדו רודריגז לא צפויים להמשיך באדום-שחור, בין השאר.

ואם כל כך הרבה שחקנים מועמדים לעזוב, מי יתפסו את מקומם? על פי כלי התקשורת האיטלקית, רנגניק ינסה להביא שלושה שחקנים מלייפציג - את החלוץ העולה טימו ורנר, הבלם הקשוח דאיו אופאמקאנו והקשר הספרדי הצעיר דני אולמו. האם אלה האנשים שיחזירו את מילאן, סוף-סוף, לקדמת הבמה?