"ינער את זה מהר, כמו שהוא עושה למגנים"

אחרי שרונאלדו נמצא חיובי, בעולם הגיבו. וגם: יובה בצרות

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  13.10.20 - 19:15
תחילת כתבה

אחרי שההתאחדות הפורטוגלית הודיעה היום (שלישי) על כך שכריסטיאנו רונאלדו נמצא חיובי לקורונה, התגובות לעובדה שאחד הכוכבים הגדולים בהיסטוריה של הכדורגל העולמי נדבק בנגיף, לא איחרו לבוא.

ראשית, רק לפני שלושה ימים, פגש רונאלדו ונבחרת פורטוגל את נבחרת צרפת במסגרת ליגת האומות (0:0), לאחר ההודעה על כך שהוא חיובי, בצרפת מיהרו לדווח על כך שכל שחקני נבחרת הטריקולור יצאו שליליים בבדיקת הקורונה שנערכה לאחר המשחק.

בסיום אותה התמודדות, הכישרון הגדול של צרפת, אדוארדו קמאבינגה, פרסם בהתרגשות שקיבל את חולצת המשחק של רונאלדו והוסיף את הכיתוב: "לא אשטוף אותה לעולם". כמובן שהמשפט הזה קיבל תפנית בעלילה וגם ברשתות החברתיות דאגו להזכיר את זה.

CR7 אשר נכנס לבידוד, יפספס את משחק הנבחרת נגד שבדיה וכן גם  יחמיץ את המשחק מול קרוטונה בסריה A ואת משחק הפתיחה בליגת האלופות מול דינמו קייב. מעבר לעובדה המדאיגה הזאת גם עבור יובנטוס, גם ארון ראמזי נפצע במדי נבחרת וויילס וכרגע לא ידוע אם ישחק במחזור הקרוב.

בתוך כך, זוגתו של רונאלדו פרסמה תמונה של הכוכב בזמן הבידוד אחרי שנמצא חיובי. גם שחקן העבר ופרשן בהווה, גארי ליניקר כתב בחשבון הטוויטר שלו: "אני בטוח שהוא ינער את זה ממנו בקלות, כמו שהוא עושה למגנים".