רונאלדו: "מה שאמרו זה שקר, אני מכבד את ההנחיות"

כוכב יובנטוס הגיב באינסטגרם להאשמות: "אני לא במגע עם אף אחד"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  16.10.20 - 19:01
תחילת כתבה

כריסטיאנו רונאלדו הרגיש צורך היום (שישי) להבהיר מספר דברים בעמוד האינסטגרם שלו, זאת לאחר שבכותרות של התקשורת האיטלקית פורסם כי הוא הפר הוראות בידוד, כמו גם שישה שחקני יובנטוס נוספים. כזכור, הכוכב נמצא חיובי לקורונה והוא יחמיץ את המשחק מול קרוטונה מחר במסגרת המחזור הרביעי בסרייה א'.

"אני תמיד בבית ומנסה להעביר את הזמן", הוא אמר לגולשים. "אני מכבד את ההנחיות ולא הפרתי אותן כפי שאמרו. זה היה שקר. המשפחה שלי נמצאת בקומה אחרת בבית, אסור לנו לבוא במגע. חזרתי מפורטוגל כי אני והקבוצה שלי ווידאנו שאנחנו משתפים פעולה עם הרשויות ועם הדרך שצריכים להתנהל. חזרתי לאיטליה עם 'טיסת אמבולנס' ולא הייתי במגע עם אף אחד, גם לא בטורינו".

באותם דיווחים נכתב כי פרט ל-CR7, גם פאולו דיבאלה, ג'יאנלויג'י בופון, דנילו, חואן קוואדרדו, רודריגו בנטנקור ומריח דמירל הפרו את ההנחיות והם עלולים להיענש. האירועים התרחשו לפני שבועיים, רגע לפני פגרת הנבחרות, כשאותם שחקנים נצפו עוזבים את בית המלון של הקבוצה ויצאו למשחקי הנבחרות שלהם ללא אישור.

לפי הגאזטה דלו ספורט, השחקנים עלולים להיקנס אם יימצאו אשמים בחקירה של משרד התביעה בטורינו. לפי החוק, היו השחקנים אמורים להישאר בבידוד ולא לעזוב את המתחם. ביובנטוס מתעקשים כי השחקנים לא הפרו את ההנחיות ולא שברו את הבועה.