הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מאלדיני: "רק במילאן מחליטים מי משחק"

המנהל הטכני הגיב לעימות האולטראס עם דונארומה, שפרץ בבכי

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  02.05.21 - 14:44
(Getty)
(Getty)

בגיל 22 בלבד, נראה שג'אנלואיג'י דונארומה עבר את כל העליות והמורדות האפשריות במילאן, ולפי "סקיי", כעת המצב הגיע לנקודת רתיחה גם אם אנשי האולטראס של הרוסונרי.

על פי הדיווח, נציגים מהאולטראס שכנעו את השוער להיפגש איתם אתמול (שבת), ובה הם תקפו אותו במילים קשות והבהירו לו שבפניו עומדות שתי אופציות: או שיאריך את חוזהו עד סוף השבוע הקרוב, או שלא יעלה לשחק נגד יובנטוס.

המנהל הטכני ואגדת העבר של מילאן, פאולו מאלדיני, התייחס למקרה: "חשוב להדגיש בתוקף אף אחד מחוץ למילאן לא יכול להחליט מי משחק או מי יחדש את חוזהו. החלטות מסוימות תלויות במאמן, כמו מה שקורה בכר הדשא, והמועדון קובע בנוגע לחוזים".

דונארומה, שערך את הבכורה בקבוצה באוקטובר 2015, עדיין לא האריך את חוזהו בקבוצת נעוריו ושמו נקשר כמי שיעבור ליובנטוס כשחקן חופשי בקיץ. בקרב האוהדים לא ממש אוהבים את השמועות לקראת המשחק מול היריבה המושבעת, ועל פי "קוריירה דלו ספורט", השוער אף עזב את הפגישה בדמעות.

אחרי ה-0:2 אתמול על בנבנטו וכשנותרו לה ארבעה מחזורים לסיום העונה, מילאן מדורגת שנייה עם 69 נקודות, שלוש יותר ומשחק עודף מיובנטוס החמישית (66 נקודות), שתשחק נגד אודינזה. ניצחון של אחת הקבוצות באצטדיון אליאנץ בשבוע הבא עשוי להיות מכריע בנוגע להשתתפות שלהן בליגת האלופות בעונה הבאה.