סימאונה: בסגל שלי ידעו שיש אופציה אחת - להשיג ניצחון

אתלטיקו ניצחה את ריאל בליגה לראשונה מאז 1999, המאמן: "דייגו קוסטה הוא אחד הלבבות שלנו. אי אפשר להיות שאננים". התקשורת בספרד: "זו אתלטיקו הטובה ביותר בהיסטוריה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  29.09.13 - 08:05
תחילת כתבה

30 באוקטובר 1999. זה היה התאריך בפעם האחרונה שאתלטיקו ניצחה את ריאל בליגה במסגרת הדרבי של מדריד. אז זה נגמר 1:3 לזכות הקולצ'ונרוס, הפעם שער בודד של דייגו קוסטה הלוהט (11) הספיק כדי לקחת את הנקודות מהברנבאו.

"מדריד שייכת ל'צ'ולו'", נכתב בכותרת של "אולה" הארגנטינאי תוך התייחסות לכינויו של דייגו סימאונה. "זו אתלטי(קו) הטובה ביותר בהיסטוריה", החמיאו ב"מארקה". המאמן עצמו העדיף להעביר את המחמאות לחניכיו: "דייגו קוסטה הוא אחד הלבבות של הקבוצה. הוא צריך להשתפר, כמו כולם, אבל הוא התמודד מול פפה, ראמוס וח'דירה וזה לא דבר קל".

סימאונה היה המאמן שהחזיר לאתלטיקו את האמונה ובסיום העונה שעברה הצעיד את האדומים-לבנים לניצחון בברנבאו בדרך לזכיה בגביע המלך. "18 השחקנים שהיו בסגל ידעו שיש להם רק אופציה אחת - לנצח", הבהיר המאמן הלוחמני.

"צריך להיות רגועים כי העונה עוד ארוכה ואי אפשר להיות שאננים ולא לבחון כל הזמן מה אתה עושה", הזכיר סימאונה, שרשם שיא מועדון עם פתיחת עונה של 7 ניצחונות מ-7 מחזורים - בדיוק כמו המאזן של טאטה מרטינו בברצלונה. "השחקנים שלי היו נפלאים, מגיעות להם ברכות".

למעשה, אתלטיקו מדריד לא הפסידה במשחק רשמי מאז 12 במאי - כבר 13 משחקים. ביום שלישי הקרוב יתארחו שחקניו של צ'ולו סימאונה אצל פורטו במסגרת המחזור השני בליגת האלופות, כאשר ביום ראשון הבא תגיע סלטה ויגו להתארח בוויסנטה קלדרון במסגרת המחזור השמיני בליגה.