שושלת: בנו השני של זידאן זומן לצרפת U16

אחרי אנצו בצעירה, עוד בן של זיזו ייצג את המדינה: לוקה זומן לנבחרת הנוער

מערכת אתר ערוץ הספורט  17.03.14 - 19:40
איך הוא יצא שוער? לוקה זידאן (ריאל מדריד, האתר הרשמי)
איך הוא יצא שוער? לוקה זידאן (ריאל מדריד, האתר הרשמי)
תחילת כתבהרק לפני חודש בצרפת התרגשו מכך שבנו הבכור של זינאדין זידאן, אנצו, בחר להעדיף את מדי הטריקולור על פני נבחרת ספרד והצטרף לסגל של הנבחרת הצעירה (U19). הערב (שני) האב הגאה בוודאי מחה דמעה נוספת, כשבנו השני, לוקה, נקרא גם הוא לנבחרת הנוער של צרפת (U16) וקיבל עליו את הזימון.

כמובן שאין שום אינדיקציה לכך שהיורשים שלו זידאן הם שחקנים גדולים כמוהו, אבל הסיפור סובב סביב החסד שהם שומרים למולדתם. זיזו האב (41), שמשמש כעוזר מאמן בריאל, מתגורר עם משפחתו במדריד כבר שנים רבות, ולמרות שבניו נולדו בצרפת, הם גדלו בספרד ואף ייצגו את נבחרות הילדים שלה.

כידוע, עד ששחקן לא רושם הופעה בנבחרת הבוגרת הוא עדיין רשאי לבחור איזו מדינה ייצג, הצרפתים שמחו לגלות שבחודש שעבר אנזו בן ה-18 בחר להחליף את המדים האדומים של ספרד באלו של צרפת, והקשר שמשחק בקבוצת המילואים של ריאל מדריד (קבוצה אחת מתחת לבוגרת) זומן למחנה האימונים.

כעת הגיע תורו של לוקה בן ה-15, שלמרבה ההפתעה בכלל משחק כשוער. גם בנו השני של זיזו משתייך לריאל מדריד, אלא שהוא עדיין בקבוצת הנוער. כמובן שעוד מוקדם לדעת אם השניים מספיק טובים בכדי להגיע לנבחרת הבוגרת של מולדתם, אבל כבר עכשיו כדאי לסמן גם את תיאו זידאן (11) ואת אליאז זידאן (8), שגם הם מכדררים במחלקות הילדים של הבלאנקוס.