מנדז'וקיץ' חתם לחמש שנים באתלטיקו מדריד

המחליף של קוסטה נחת אצל אלופת ספרד. באיירן מינכן קיבלה 20 מיליון יורו

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  10.07.14 - 18:11
ברוך הבא לאתלטיקו
ברוך הבא לאתלטיקו
תחילת כתבה

כשפרננדו טורס עזב, אמרו שיהיה בלתי ניתן למלא את מקומו. כשדייגו פורלאן הותש, הסבירו שאין לו תחליף. כשקון אגוארו נמכר שכנעו שמעכשיו יהיו בעיות בחוד. כשפלקאו ברח לכסף הגדול, סיכמו על קץ מורשת החלוצים. ומה יהיה כעת, אחרי שדייגו קוסטה נטש? התשובות אצל מריו מנדז'וקיץ'.

אתלטיקו מדריד ידעה בשנים האחרונות סוללת חלוצים אדירה, כשבכל פעם הסקורר הנוכחי עזב והיה נדמה כי הקבוצה תיקלע לבצורת, הונחת לו מחליף שהשכיח את קודמו במהירות. למשבצת הזו בדיוק נכנס היום (חמישי) מריו מנדז'וקיץ', שעבר בדיקות רפואיות וחתם במדי אלופת ספרד לחמש השנים הבאות.

הקרואטי שמגיע מבאיירן מינכן עלה לקולצ'ונרוס 20 מיליון יורו, כאשר במהלך השנתיים בבוואריה כבש 34 שערים ב-54 הופעות ליגה. כעת הוא צריך למלא את מקומו של דייגו קוסטה, לו היו 56 כיבושים ב-96 משחקים במדים של סגנית אלופת אירופה. מנדז'וקיץ' מצטרף לאתלטיקו אחרי עונה מתישה, שהסתיימה כמובן בהכנה אינטנסיבית למונדיאל, שם הוא הודח עם קרואטיה כבר בשלב הבתים, במהלכו כבש שני שערים.

"אני שמח מאוד להגיע לאתלטיקו מדריד", אמר הרכש החדש עם נחיתתו בבירת ספרד. "אני אוהב את סגנון המשחק של דייגו סימאונה, הוא מאמן מעולה. יש כאן שחקנים טובים מאוד ואני חשוב שנוכל להשיג דברים יפים ביחד". מהבדיקות הרפואיות עלה כי בריאותו של מנדז'וקיץ' מקסימלית, והאחראי לרכש, חוסה לואיס קמינרו, סיכם: "הגעתו היא חדשות טובות, כי חיפשנו בדיוק את התכונות שיש לו לעמדה הזו. הוא יאפשר לנו ללחוץ את היריבות. זהו שחקן ווינר שרגיל להילחם על תארים".