אחד שיודע. רונאלדיניו: מסי קוסם, אין טוב ממנו

כוכב ברצלונה לשעבר גם חשף: "הייתי קרוב בזמנו לחתום במנצ'סטר יונייטד, אבל שיחה מסנדרו רוסיי שינתה הכל"

מערכת אתר ערוץ הספורט  03.12.14 - 10:35
תחילת כתבה

כריסטיאנו רונאלדו או ליאו מסי? לאף אחד אין באמת את התשובה, כי על טעם וריח אי אפשר להתווכח. יחד עם זאת, כאשר אחד ש"הוכתר" בעבר כשחקן הטוב בעולם מתייחס לסוגיה הבוערת, אולי כדאי להקשיב.

"כריסטיאנו רונאלדו הוא שחקן שלם מאוד, אבל מסי טוב יותר מכיוון שיש לו קסם". הציטוט הזה שייך ללא אחר מאשר רונאלדיניו, חברו לשעבר של הפרעוש בחדר ההלבשה של ברצלונה, וזוכה כדור הזהב ב-2005. הקוסם הברזילאי המשיך: "אנחנו השחקנים ביקשנו מפרנק רייקארד (מאמן בארסה בעבר) לצרף את מסי לאימונים של הקבוצה הבכירה".

עם כל הכבוד להצלחה העצומה של מסי בשנים האחרונות, רונאלדיניו היה האיש שהוציא את ברצלונה מחושך לאור, כאשר הוליך את הקבוצה לשתי אליפויות רצופות וזכיה בגביע האלופות - אחרי מספר שנים קשות מאוד. באותו ראיון בו החמיא לפרעוש, הברזילאי האגדי חשף כי לא היה רחוק מלהצטרף בכלל למועדון אחר.

"הייתי קרוב מאוד לחתום במנצ'סטר יונייטד, רק פרטים קטנים נשארו כדי להשלים את העסקה, אבל אז סנדרו רוסיי התקשר אליי ואמר לי שהם זכו בבחירות לנשיאות. לאחר אותה שיחה הכל קרה מאוד מהר", סיפר "רוני" והוסיף: "רציתי לשחק בברצלונה. כשחתמתי, לא הרגשתי שום לחץ. הרגשתי שמחה. היתה לי את האפשרות לעשות מה שכל שחקן חולם עליו, לשחק במועדון גדול כמו ברצלונה".