ילבש לבן? כך תפתה ריאל מדריד את ניימאר

השכר שיידרג אותו אחרי מסי ברשימת המשתכרים וההתנגדות הנחרצת של הקהל. ומה לגבי בייל?

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  10.08.19 - 12:12
תחילת כתבה

הוא הבהיר את רצונו לחזור לספרד כבר יותר מפעם אחת ושמו נקשר כבר חודשים בחזרתו לברצלונה, אבל האם הסאגה סביב ניימאר בדרך לתפנית חדה בעלילה? אם תשאלו את כלי התקשורת בספרד, כעת, כל האצבעות מופנות דווקא לכיוונה של ריאל מדריד. הבוקר (שבת) פורסמו דיווחים בעניינו של הכוכב הברזילאי, פירסומים שסוללים את דרכו לברנבאו, אבל לא בטוח שכולם מרוצים מכך.

אז נכון, עוד לא הייתה פנייה רשמית לאלופת צרפת בנוגע לניימאר, אבל גם בפ.ס.ז' וגם בסביבתו של השחקן מבינים שהדרך הסבירה ביותר לחזור לספרד ככל הנראה תעבור במדריד. בגזרת הצרפתים מוכנים לסכם על מתווה השאלה, שמאחוריו עומד דבר אחד: לעשות הכל כדי שהכוכב לא יחזור לקטאלוניה. אבל הם לא לבד, שכן ב'מארקה' מדווחים שריאל מדריד כבר קיבלה איתותים חיוביים מסביבתו של השחקן.

מבחינתה של ריאל מדריד, נראה כי התכנון הוא לצבוע את ניימאר בזהב כדי שיבחר להגיע ליריבה הגדולה של ברצלונה. ע"פ דיווח של 'ספורט', פלורנטינו פרס מתכנן הצעת ענק על סך 40 מיליון אירו לחמש שנים, משכורת גבוהה יותר מזו של ניימאר בפ.ס.ז' - מה שיהפוך אותו למשתכר השני בעולם אחרי מסי. אבל ההתנגדות למהלך מגיעה דווקא מכיוון לא צפוי - אוהדי ריאל מדריד.

"אני מדרידיסטה ואני הצבעתי לא", כתב אחד הגולשים של אתר ה'אס'. תג המחיר, לצד הזמן שהוא מבלה מחוץ למגרשים בגלל פציעות, הם רק חלק מהסיבות שגורמות לקהל של הבלאנקוס לחשוב פעמיים בנוגע לניימאר. "מלבד הסיפורים סביבו מחוץ למגרש, אני לא רוצה שריאל תחתים שחקן עם נטייה לפציעות שהרגל שלו עדיין לא החלימה לחלוטין. למה שריאל תשלם כל כך הרבה כסף על שחקן שכנראה יפצע שוב בשלב מוקדם?", הסביר אותו גולש.

"אני לא רוצה את ניימאר בגלל שהוא ממשיך להיות מקור לבעיות. אמבפה היה עדיף", אמר אוהד אחר בסקר שערך ה'אס'. בסיום אותו סקר התברר שרק כ-40% מאוהדי ריאל רוצים לראות את הברזילאי מלהטט בברנבאו, בעוד הרוב המוחלט מעדיף שיחזור לברצלונה.

ומכוכב אחד לכוכב אחר. גם עתידו של גארת' בייל בריאל מדריד עדיין לא ברור, והבוקר הוא גרף התייחסות מפרדראג מיאטוביץ', שחקן העבר של הבלאנקוס ומנהלה הספורטיבי של פרטיזן בלגראד בימים אלו, שהתייחס גם לשמועות סביב מודריץ'. "אם בייל ישאר במדריד, הוא יהיה זה שיסבול מהבעיות, לא ריאל. לזידאן יש אפס אמונה בוולשי. מודריץ'? הוא לא שחקן שצריך לכלול באיזשהו דיל. הוא זוכה כדור הזהב לשעבר".