"פרס לקח הלוואה כדי לשלם עבור ניימאר"

ריאל מדריד מעלה הילוך בגזרת הכוכב. מה פ.ס.ז' דורשת?

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  16.08.19 - 08:03
תחילת כתבה

פאריס סן ז'רמן, ברצלונה, ריאל מדריד וניימאר - ארבעה צדדים לסאגה הארוכה והמסועפת ביותר של השנים האחרונות. הכוכב הברזילאי מתאמן בנפרד משאר חבריו לאלופת צרפת כשהעזיבה הפכה כבר לבלתי נמנעת וכעת שתי הענקיות הספרדיות נמצאות במאבק ממושך על מנת לצרף אותו לשורותיהן.

אז מה ריאל מדריד עושה כדי שניימאר יגיע אליה ולא ישוב ליריבה השנואה? לפי דיווח ב"ספורט" הקטאלני, הנשיא פלורנטינו פרס לקח הלוואה בשביל שיוכל לעמוד בדרישות של פ.ס.ז'. באמצע השבוע, הבלאנקוס הגישו הצעה עבור הברזילאי, שנדחתה כמעט מיידית על ידי האלופה הצרפתית וכעת נראה שהם מעלים הילוך.

אם זה לא מספיק, סוכנו של ניימאר, פיני זהבי, הודיע לפרס שהוא מוכן לשחק בריאל. זאת כמובן, בניגוד מוחלט לשלל הדיווחים לפיהם מטרת העל של הכוכב הברזילאי היא לשוב לברצלונה והנסיונות של ליאו מסי לגרום לו לחבור אליו שוב.

ומה פ.ס.ז' דורשת? לפי "ל'אקיפ", האלופה הצרפתית, ששילמה 222 מיליון יורו על ניימאר, רוצה לפחות 100 מיליון בחזרה בתוספת שחקנים. ברצלונה סיפקה כבר מספר הצעות לטריידים אפשריים, שכוללים בין היתר את פיליפה קוטיניו, נלסון סמדו ואפילו עוסמן דמבלה, אבל אף אחת מהן לא סיפקה את הפריסאים.