"פ.ס.ז' מנהלת מו"מ מול דמבלה וראקיטיץ'"

הצרפתים מנסים לשכנע את השניים להיות חלק מעסקת ניימאר

מערכת אתר ערוץ הספורט  28.08.19 - 21:57
תחילת כתבה

ניימאר חוזר לברצלונה? הקטאלונים ופ.ס.ז' עשו אמש (שלישי) דרך משמעותית במו"מ על הכוכב הברזילאי, אך נותרו עדיין מספר פרטים על מנת לסגור את העסקה. שנתיים אחרי שעבר לאלופת צרפת תמורת 222 מיליון יורו, השחקן עשוי לחתום מחדש בבארסה אבל הדברים לא תלויים רק בו. אנחנו נעדכן בכל התפתחות בעסקה המתגבשת:

21:55: פרנססק אגילר, עיתונאי "מונדו דפורטיבו", מדווח כי פאריס סן ז'רמן מנהלת משא ומתן ישיר מול עוסמן דמבלה ואיבן ראקיטיץ' בניסיון "למכור להם את הפרויקט", מה שיאפשר את כניסתם לעסקה ויקדם את העברתו של ניימאר לברצלונה. 

14:54: התפתחות נוספת. סוכנו של עוסמן דמבלה, מוסה סיסוקו הבהיר בצורה חד משמעית בראיון: "עוסמן נשאר בברצלונה וזה בטוח ב-100%. אין  שום סיכוי שהוא יעזוב. הוא רוצה להצליח עם ברצלונה". על פי דיווחים, ראקיטיץ' דווקא הביע הסכמה לעבור לעיר האורות.

11:52: לפי "ספורט", ברצלונה מגבשת הצעה חדשה על ניימאר שתכלול את העברתו של ראקיטיץ' לפ.ס.ז' יחד עם השאלתו של דמבלה, בנוסף לשתלום של 125 מיליון יורו. כרגע, הקרואטי נתן את הסכמתו לעבור לבירת צרפת, והמכשול הוא דמבלה.

11:15: לפי "אס", עלותה הכוללת של עסקת ניימאר צפויה להיות לא פחות מ-500 מיליון יורו, מחיר כלכלי קשה כבד עבור כל מועדון. העלות מחושבת על פי 170 מיליון יורו שברצלונה תשלם על השחקן, בנוסף לעלות שכרו המשוערת של הברזילאי בגובה 60 מיליון יורו לעונה במשך חמש שנים. ל-470 מיליון היורו יתווספו כמובן עמלות והוצאות נלוות, שבמעבר הקודם של ניימאר לקאמפ נואו היו 57 מיליון יורו, כך שהעלות יכולה להגיע בקלות לחצי מיליארד יורו.

9:26: בספורט הקטאלוני מדווחים כי הקבוצות סיכמו עקרונית על המעבר, אך "מבצע ניימאר" תלוי בהסכמתו של עוסמן דמבלה לעבור לפ.ס.ז'.

8:34: במונדו דפורטיבו טוענים שעדיין אין הסכם בין הצדדים, אך קיימת אופטימיות רבה במחנה של ניימאר.

8:12: ברשת RAC1 הצרפתית מציינים כי בארסה תשלם 85 מיליון יורו השנה וסכום דומה בעונה הבאה. גם פה טוענים כי רק אי הסכמתו של דמבלה לעבור מונעת בשלב זה את השלמת העסקה.