"ורנר ואובמיאנג מועמדים להחליף את סוארס"

בברצלונה מסמנים חיזוקים אפשריים לאחר פציעתו של החלוץ

מערכת אתר ערוץ הספורט  21.01.20 - 10:16

תגיות: ברצלונה

תחילת כתבה

ברצלונה החלה בחיפושים אחרי מחליף ללואיס סוארס. כזכור, החלוץ האורוגוואי עבר ניתוח וייעדר כארבעה חודשים, כאשר הוא משאיר את ליאו מסי ואנטואן גריזמן מבודדים בהתקפה. לא מעט ספקולציות עלו לאוויר בימים האחרונים ובספרד מסמנים שני חלוצים בולטים שעשויים להגיע.

הראשון הוא פייר אמריק אובמיאנג, חלוצה של ארסנל, שהוא המתאים ביותר מבחינת הפרופיל של חלוץ רחבה לאייש את העמדה של סוארס - 9 קלאסי. הבעיה הגדולה היא שהתותחנים לא ירצו למכור את מלך השערים של הקבוצה בשלב זה של העונה, כהם עדיין מנסים להשיג את המטרות האירופיות שלהם בפרמיירליג.

המועמד השני, והבכיר לפי עיתון ספורט, הוא טימו ורנר. חלוצה של לייפציג חווה את עונתו הטובה בקריירה והרשית כבר 20 שערי בונדסליגה ב-18 משחקים, בדיוק כמו רוברט לבנדובסקי. סעיף השחרור של חלוץ גרמניה עומד על 60 מיליון יורו, והשוורים, שנאבקים על האליפות, לא ממש יהססו למכור אותו בחלון ההעברות. אולי בקיץ.

עוד שם שנמצא ברשומות והרבה יותר ריאלי שיגיע לקאמפ נואו הוא קשישטוף פיונטק. החלוץ הפולני שלא מוצא את עצמו העונה במילאן מחפש אפשרות יציאה לאחר ההגעה של זלאטן איברהימוביץ'. בהנהלת בארסה לא יפסלו אפשרות להביא את הפולני שמבוקש גם בטוטנהאם.