"הריח מאלכוהול": עלילות רונאלדו בריאל

פאביו קאפלו חשף: "הוא היה הגדול מכולם, אבל הכי בעייתי"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  20.05.20 - 16:43
תחילת כתבה

כמה כשרוני, ככה בעייתי. פאביו קאפלו התראיין ל'סקיי ספורטס' ונשאל מי היה השחקן הכי טוב שאימן? האיטלקי האגדי שהדריך בין היתר את מילאן הגדולה, רומא, יובנטוס ונבחרת אנגליה, העביר שתי קדנציות בריאל מדריד ושחקן אחד שלא ישכח - רונאלדו הברזילאי.

בעונת 2006/07 החלוץ שיחק בבלאנקוס תחת קאפלו, שנאלץ למכור אותו אחרי חצי שנה בלבד למילאן. "הוא היה הכשרון הכי גדול שאימנתי, אבל באותו הזמן הוא היה השחקן שיצר עבורי הכי הרבה בעיות בחדר ההלבשה. הוא נהג לחגוג ולעשות את הכל".

"פעם אחת, רוד ואן ניסטלרוי אמר לי 'מאמן, חדר ההלבשה מריח כמו אלכוהול'", המשיך האיטלקי. "לאחר מכן רונאלדו המשיך למילאן והתחלנו לנצח. אבל שוב, אם נדבר על כשרון נטו, הוא היה הגדול מכולם, ללא ספק".

עם זאת, החלוץ ההולנדי לא ממש אהב את האמירה שיוחסה לו, והכחיש אותה ברשתות החברתיות: "לפי דבריו של פאביו קאפלו, אמרתי לו שבחדר ההלבשה של ריאל מדריד 'יש ריח של אלכוהול' ואני רוצה להכחיש את הטענה הזאת. חדר ההלבשה הזה הראה מקצוענות שיא מהיום הראשון, מראשון ועד אחרון השחקנים הגנו על סמל המועדון ביושר ובמקצועיות".

זה לא סוד שרונאלדו אוהב את החיים הטובים. בעבר הודה כי חגג במקומות הכי טובים במדריד. עם כל הישגיו וחרף הפציעות, השאלה הגדולה היא לאילו פסגות יכול היה עוד להגיע?