לאוטרו מרטינס: כך ברצלונה עלולה לפספס את החלוץ

דיווח: הקטאלונים השהו את המגעים עם אינטר, החתימה תידחה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  07.06.20 - 08:04
תחילת כתבה

את רצף המילים 'לאוטרו מרטינס לברצלונה' כבר שמענו וקראנו כמות בלתי ניתנת לספירה של פעמים בשבועות האחרונים, אבל טרם יצא לנו לראות דיווחים על כך שייתכן שאלופת ספרד תפספס את החלוץ או שהוא יחמוק לה מהידיים. אולם, ייתכן שזה בעצם יהיה המצב אם לא יירשמו עוד התקדמויות, כפי שמספרים בכלי התקשורת דוגמת ה"מארקה".

כידוע, במועדון כבר פעלו רבות על הניסיון לבצע עסקה עם אינטר, אולי אפילו טרייד, על מנת להנחית את הארגנטיני בקאמפ נואו. ההובלה במרוץ על שירותיו של מרטינס גם באו לידי ביטוי בעצם העובדה שהוא עצמו הצהיר כי הוא מעוניין להגיע רק לבארסה, נקודה שהוא אף הבהיר למאמנו הנוכחי, אנטוניו קונטה, למרות שגם היו מגעים עם מנצ'סטר יונייטד וריאל מדריד.

נדמה שגם הנראזורי כבר השלימו עם עזיבתו של החלוץ המצוין, אולם כעת על פי הדיווח העסקה נמצאת בהשהייה, והחתימה הרשמית ככל הנראה תידחה במעט. ממה שפורסם, נשיא המועדון ז'וזפ מריה ברתומאו ממשיך לבקש מהצוות המקצועי של ברצלונה לקצץ בשכר לעונה הבאה, כאשר עדיין לא נמצא המתווה עם כולם. הקטאלונים כנראה ימתינו לסגירת העניין על מנת להבין את המצב הכלכלי שהמועדון יהיה בו לפני שעסקת מרטינס תתבצע סופית. ב"מארקה" הגדירו זאת כ"תכנית מסוכנת".

השחקן בן ה-22 אמור לעלות מעל 100 מיליון יורו, אך ייתכן שברצלונה תצליח להוריד את הסכום אם תוסיף שחקן או שניים על השולחן, נקודה שהצדדים נגעו בה לא מעט בתקופה האחרונה.