בספרד בטוחים: מסי היה צריך להיות מורחק

האם הארגנטיני דרך על שחקן יריב? פוץ' ופאטי גרפו מחמאות. דיווח: אנדומבלה מועמד

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  24.06.20 - 07:35
תחילת כתבה

לאו מסי אמנם חוגג היום (רביעי) יום הולדת 33, אבל שוב, כמו נגד סביליה במחזור הקודם, הפנומן הארגנטיני לא הצליח לכבוש את שערו ה-700 בקריירה, בניצחון 0:1 נגד אתלטיק בילבאו אמש.

אם לא די בכך שלא הבקיע (על אף יכולת טובה שלו), ברשתות דובר לא מעט על כך שמסי יצא בזול והיה צריך להיות מורחק, אחרי דריכה מכוערת על אחד משחקני הבאסקים. הטענה היא על כך שהארגנטיני דרך על יראיי אלבארס, "העיקר שהוא היה מעורב בגול", אמרו בציניות ברשתות בספרד.

אבל אם שמים בצד את העבירה המכוערת שהייתה או לא הייתה, היה גם כדורגל בקאמפ נואו. גם הפעם כמו בכל פעם שברצלונה אירחה את אתלטיק בילבאו מאז 1985, הקטאלונים כובשים בביתם. הנתון הלא ייאמן הזה כמעט לא התרחש לולא איבן ראקיטיץ פרץ את הסכר, כשכבש את שערו ה-50 בליגה הספרדית (25 במדי ברצלונה ו-25 בסביליה).

"אני רוצה להקדיש את השער הזה לאשתי ולבנות שלי, שנאלצו לסבול אותי בחודשים האחרונים", אמר ראקיטיץ' בסיום. "אני כועס על כך שהגול הראשון שלי העונה בלה ליגה הגיע כל כך מאוחר".

אך עם כל הכבוד לקרואטי, את מירב תשומת הלב תפס ריקי פוץ', הקשר הצעיר שעלה מהספסל, שינה את המשחק וגם זכה בתואר השחקן המצטיין. "אני שמח על האמון של המאמן בי. עשינו עבודה טובה. אני רוצה להסב אושר למועדון", אמר.

המאמן קיקה סטיין הוסיף בנושא: "אנסו (פאטי) וריקי מגדילים את הסיכוי שלהם לקבל יותר דקות. לפעמים יש חשש לגבי התרומה של הבחורים האלה במשחקים חשובים, אבל האמת היא שהם עושים עבודה טוב מאוד".

בנושא הרכש, בל'אקיפ הצרפתי מפרסמים היום כי ברצלונה מעוניינת לשאול את טאנג'י אנדומבלה, קשרה של טוטנהאם. על פי הפרסום, הקטאלונים רוצים את השחקן לשנתיים, בסיומן יהיו מחויבים לרכוש את הצרפתי.