אדן הזאר מחוץ לסגל ריאל לקראת חטאפה

זידאן מחלק עומסים. "ראמוס לא מתעסק בחוזה - רק באליפות"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  01.07.20 - 17:15
תחילת כתבה

בזמן שברצלונה כבר עם שלוש תוצאות תיקו בארבעת המחזורים האחרונים בליגה הספרדית, ריאל מדריד היא הקבוצה היחידה שנותרה מושלמת מאז חידוש המשחקים של עונת 2019/20 אחרי פגרת הקורונה. מחר (חמישי) הבלאנקוס יארחו את חטאפה בניסיון להתרחק בפסגה ולהגדיל את הפער ל-4 נקודות. מי שלא יקח חלק בהתמודדות הוא אדן הזאר, שנשאר מחוץ לסגל של זינדין זידאן. הסיבה לפי התקשורת המקומית היא חלוקת עומסים, לאור עומס המשחקים.

הדריכות במועדון, על פי כל הידיעות השונות בתקשורת הספרדית, היא גבוהה מתמיד, והשאננות אינה מורגשת. מספר כתבים אף סיפרו כי סרחיו ראמוס, לא יש חוזה לעוד עונה אחת בלבד, אינו מתעסק כרגע בסכומים של חוזה חדש או בכמות העונות להארכה, אלא מתרכז אך ורק בלזכות בתואר בלה-ליגה.

זינדין זידאן דחה את הטענה כי בריאל יש ביטחון יתר על המידה, מה שיכול להוביל לשאננות: "זה ממש לא המצב. חוויתי את הדבר הזה כשחקן, עדיין לא זכינו בשום דבר. אם ננצח מחר זה עדיין לא יבטיח שום דבר סופית. אנחנו חייבים להמשיך ככה. הלו"ז של הליגה? הם עושים את העבודה שלהם, אני אעשה את שלי. יש לנו עוד שישה גמרים, אחד מהם מחר".

המאמן נשאל לגבי המעבר של אשרף חכימי: "במועדון תמיד יש שני היבטים, ההיבט הכלכלי וההיבט של הכדורגל נטו. יש הרבה פקטורים בקבלת ההחלטות מהסוג הזה. יותר מזה אין לי מה להגיד. הזאר? הוא שחקן חשוב מאד, מקווה שאין לקבוצות רצון לפצוע אותו כל הזמן. חאמס? אני לא כועס עליו, הוא רק אומר את האמת. הוא רוצה לשחק יותר, זה נורמאלי, אני מבין אותו".