ייאבק על המשרה? סטיין יקבל עוד הזדמנות

דיווח: תפקוד בארסה באלופות יקבע את המשך דרכו של המאמן

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  21.07.20 - 14:13
תחילת כתבה

זו אף פעם לא מלאכה נעימה, אך לעתים היא מתחייבת: יש רגעים בחייו של מאמן, שבו משחק אחד עשוי להכריע עתידה של כהונה שלמה. משחק כזה עומד לפניו של מאמן ברצלונה, קיקה סטיין. ע"פ דיווח שהתפרסם הבוקר (שלישי) ב"מארקה", מאמן בארסה קיבל את האור הירוק להכין את הקטאלונים לקראת משחק הגומלין מול נאפולי ב-8/8, במסגרת ליגת האלופות.

אולם, כעת הוא יעמוד למבחן - במידה ובארסה תיכשל במפגש עם האיטלקים, עתידו לעונה הבאה ייחרץ באופן סופי. לעומת זאת, זכייה בטורניר - עשויה להבטיח לו את המקום על הקווים גם בעונה הבאה (אם כי, גם במקרה כזה, התנאים אינם לטובתו).

חשוב להזכיר: כבר 12 שנה שבארסה לא סיימה עונת משחקים ללא זכייה בתואר. ולאחר שהאליפות אבדה, וגם בגביע בארסה הודחה בהמשך הדרך, כעת כל תשומת הלב תופנה למפגש מול האיטלקים, שייערך בקאמפ נואו ללא קהל. ביומון הספרדי מדווחים כי עדיין קיימים פערים בין סטיין לבין השחקנים, והוא לא זוכה לאמון רב מצידם - אבל כעת אצל כולם קיימת נכונות לשים הכל בצד, ולהתרכז במטרה - להגיע כמה שיותר רחוק במפעל האירופי, בגביע אירופה לאלופות אותו בארסה לא הניפה כבר חמש שנים.

"המאן יזדקק למשהו שדומה לנס, בדמות זכייה באלופות, כדי לשבת על הספסל בעונת 20/21", נכתב במאמר. "הבעיות נדחו, אך לא נשכחו". וסטיין, שהוליך את בארסה למאזן לא רע של 15 ניצחונות, 4 תוצאות תיקו ורק 4 הפסדים בסה"כ מאז שהגיע, הותיר אחריו בעיות שאינן קשורות רק למשחק: בעיקר בכל הקשור ליחס לשחקנים, ולשיטת המשחק. תשעים הדקות של ברצלונה נגד נאפולי בתחילת החודש הבא תהיינה גורליות, מסתבר, לא רק למועדון - אלא גם לאיש על הקווים, שינסה להיאחז בקרנות המזבח לפחות עד העונה הבאה.